Wpis z mikrobloga

Mam pierwsze raz problem z moim huawei p8 lite po +/- 1.5 roku uzytkowania.

Jakis tydzien temu chcialem zrobic sobie zrzut ekranu I zamiast zrobic pojedynczy jak zawsze to zrobilo sie 7-8 na raz. Podglad od razu nie dzialal, chcialem wejsc w galerie ale zamykala sie okolo sekunde po uruchomieniu, potem chcialem wejsc przez aparat, robilo sie cos takiego. Na dodatek 2 dni temu przestal dzialac sklep google. I tak jest so dzis.

Ogolnie jest jeden objaw, czasem na wygaszaczu pojawia mi sie komunikat zebym ustawil daydream (zaczal sie pojawiac po problemie) tylko ze komunikat mi sugeruje abym wszedl w lokalizacje ustawienia>ekran>daydream

A ja mam ustawienia>wyswietlacz>ekran>???

Google mi nie pomaga, bo I tak nigdzie nie mam tego daydreama w ustawieniach

#huawei #p8lite #telefony #android #pytanie #daydream
  • 1
@razenas kolego. Nic się nie martw. Zgraj wszystkie dane z telefonu. Dostał jobla niestety. Jak już ściągniesz wszystko x pamięci na komp lub kartę SD, wtedy wyłączasz telefon. Po wyłączeniu naciskasz vol up i power. Trzymasz oba aż się pojawi logo, po tym puszczasz power. Pojaei się menu po którym nawigujesz przyciskami głośności i potwierdzasz power. Szukasz factory reset i klikasz power. Później potwierdzasz i czekasz. Następnie reboot. Będzie się włącza nieco