Wpis z mikrobloga

Muszę to powiedzieć...

Uwielbiam to jak w #uk "walczy się" o klienta.

Szukałem nowych opon do samochodu i trafiłem na stronę MyTyres. Znalazłem opony i szukam przez ich wyszukiwarkę najbliższego warsztatu aby je tam wysłać... Cena fajna ale myślę, że zadzwonię do warsztatu aby się dowiedzieć czy nadal z MyTyres współpracują. No i to był dobry ruch. Okazało się, że od jakiegoś czasu nie współpracują, mogą odebrać opony i założyć, nie ma problemu. No to super. Pan się jeszcze spytał jakich opon szukam. Podałem markę, wymiary, indeks nośności i prędkości. Sprawdził i okazało się, że są dostępne. Pyta ile na MyTyres za nie zapłacę. Podałem cenę. Pan myśli, myśli... i oznajmia, że u niego będzie 10 funtów na oponie taniej, z przełożeniem, wyważeniem, etc. i będą na jutro.

Najbardziej z tego wszystkiego to cieszy mnie opcja na jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo oponom z którymi kupiłem auto nie ufam totalnie po tym jak się na lekko wilgotnym rondzie śliznąłem.
  • 9
@sorek: Firestone Roadhawk 205/60 R16 92V :) przekonały mnie testy, że są lepsze na mokrej on Uniroyal Rain Sport 3. No i jeszcze, że to świeżynka z tego roku :)

@laza: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ) no nie... rondo jest dziwne i szybko nie jechałem.