Wpis z mikrobloga

Mirki szukam pokoju na wynajem i to jest poprostu tragedia xD.Dzwonie do osoby z ogłoszenia prywatnego i baba na wstepie mi mówi że jest z biura nieruchomości ale wynajmuje prywatnie .No i pytam sie o umowę ona mi opowiada wszystko to co jest w ogłoszeniu no i że tam weksla miałbym podpisać.Spoko.Pytam czy mi wyśle wzór umowy na maila,a ona że nie bo ona tak nie robi i umowe moge zobaczyc jak przyjade ogladac pokój .Tak #!$%@? specjalnie 250km zrobie zeby zobaczyć ,że umowa to gówno XD.

Ja #!$%@? jeszcze człowiek zaznacza że szuka pokoju do jakiejs tam ceny i #!$%@? o prawdziwej cenie dopiero w opisie sie dowiaduje,a potem jeszcze o ewentualnych dodatkowych kosztach typu jak nie masz polisy jakiejs tam (50zl/mc) to płać +300zl/mc do czynszu.

#wynajem #januszebiznesu #olx
  • 10
  • Odpowiedz
@wujek_kradniepapieroski: Spoko, jak ostatnio zaznaczyłem na portalu, że szukam domu w mieście X + 0km to pokazywało mi nieruchomości 50km dalej oznaczone oczywiście jako miasto X. Biura nieruchomości powinny płonąć, bo to czyste rakowisko.
  • Odpowiedz
@wujek_kradniepapieroski: Oj, żebyś widział co w londynie sie odpie*dala jeśli chodzi o wynajem pokoi. Tutaj jest tylu cwaniaków, że głowa mała. Ostatnio jak szukałem nowego lokum to spotkałem tylu debili, że szok. Jeden koleś na przykład założył kontrolę rodzicielską na router, bo bał się, żeby ktoś "nielegalnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) stronek nie przeglądał. Inny nie pozwalał na odwiedziny przyjaciół ani nawet rodziny lol. Jeszcze inna miała
  • Odpowiedz
Jeden koleś na przykład założył kontrolę rodzicielską na router, bo bał się, żeby ktoś "nielegalnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) stronek nie przeglądał.


@majkkali: a jakie proponujesz rozwiązanie by osoba na którą jest internet uchroniła się od wezwania do prokuratury, której dane tak ochoczo i z podnieceniem wysyła administracja wykopu? :>

Blokada rodzicielska to oczywiście głupota, najlepiej dla właściciela wynająć mieszkanie bez internetu :>
  • Odpowiedz
  • 0
@animuss

najlepiej dla właściciela wynająć mieszkanie bez internetu


Oczywiście, że tak. Niech sobie lokator na siebie umowę weźmie.
  • Odpowiedz
@animuss: Dokładnie, jak nie chce mieć jakichś nieprzyjemności to neich wynajmuje bez internetu. Blokadę rodzicielską to on sobie może swoim dzieciom zakładać, a nie obcym dorosłym ludziom. Pajac i tyle.
  • Odpowiedz