Wpis z mikrobloga

@Max_Sop: na 99%, tak jak pisze @krzysssi33k: nie maja prawnej mozliwosci nic zrobic. Nie maja Twoich danych osobowych. Najlepsze jest ostatnie widoczne zdanie, ze reklamacje bez podania danych osobowych nie beda rozpatrywane :-) Wiec licza, ze ktos napisze, ze prosi o anulowanie bo ma np 'hora curke' i musi podac swoje dane a poztniej pozostaje tylko wystapic do sadu o nakaz zaplaty :) Generalnie trzeba uwazac na takich ujkow. Gdzies
  • Odpowiedz
@Max_Sop: To samo mnie ostatnio spotkalo pod McDonalds przy UG ale jak zobaczylam ze parking platny to specjalnie podeszlam do tabliczki zobaczyc o co kaman i wzielam bilecik. #!$%@? ze wlepili ci kwitek z drugiej strony biorac pod uwage lokalizacje to w interesie restauracji jest zapewnienie rotacji na parkingu dla klientow zeby okoliczni korpoludzie nie zajmowali parkingu na caly dzien
  • Odpowiedz
@2na10: ja to rozumiem ze restauracja pilnuje żeby na parkingu było miejsce dla klientow, ale niech nie robią tego kosztem faktycznych ludzi którzy u nich jedzą. Ślicznie Dziekuje za podpowiedz żeby nie pisać do nich odwołania- przyznam szczerze ze chciałem dzis wieczorem do nich napisać pismo z kopia faktury gdzie mieliby wszystkie moje dane jak na tacy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Max_Sop: znam kogoś kto w ogóle tego nie płaci i nie mają chyba z tego tytułu problemów. Mi raz gość chciał to wlepić ale oznakowanie nie było kompletne, niejednoznacznie określało płatną strefę parkowania, zadzwoniłem i wykłócałem się, że zrobię zdjęcia itd i w końcu dała spokój.

Zresztą, kara finansowa na pojazd? Chyba nie musisz wskazywać kierowcy, prawda? Więc wyrzuć to do kosza i tyle :)
  • Odpowiedz
@msd1618: okej, ktoś sprzeda auto i co? Albo to dopiero kupione auto i jeszcze nieprzerejestrowane. Jak może kara na kogokolwiek przejść skoro to zostało nałożone na auto a nie na osobę.
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Póki tego nie zrobisz to mandat przyleci do Ciebie.
Ogólnie chodzi mi o to, że nie lubię tych powielanych mitów w stylu "nie płać mandatu za brak biletu w autobusie, gówno Ci zrobią" no nie bardzo, ściągną przy najbliższej okazji i naliczą karę.
  • Odpowiedz
@msd1618: porównujesz brak biletu i mandat na wylegitymowaną osobę do takiego śmiesznego kwitku na którym jest tylko rejestracja pojazdu z "opłatą dodatkową" i zdjęcie na telefonie jakiegoś gościa "kontrolera"?
  • Odpowiedz
@msd1618: wszystko fajnie tyko to prywatna firma wiec skąd bedą mieli moje dane? Straż miejska to inna bajka- oni maja wgląd i moc sprawcza żeby kase sciągnąć. @apfr9l2: i tak i tak robiłem tyle razy pokaz auto ze to nie robo mi różnicy
  • Odpowiedz
@Max_Sop: Wiem że słynny Wiparking co jest operatorem kilku parkingów w gdańsku pozyskuje wszystkie dane właściciela auta od miasta a następnie przekazuje do windykacji i to legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy ta europark też ma takie możliwości czy ci cokolwiek przyjdzie na twój adres.
  • Odpowiedz