Wpis z mikrobloga

  • 1
@raspberry_pi Opaski xiaomi są słabej jakości. Do tego uzależnienie jej od usług online. Brak oficjalnego wsparcia dla języka polskiego.

Nie odradzam, ale też nie stwierdzam, że jest lepsza od innych.
  • Odpowiedz
@raspberry_pi: ja miałem i sprzedałem, jakoś mnie to nie jara :) biegam, jezdze na rowerze... a powiadomienia po co ogladac na ekranie jak i tak trzeba zerknac i odpisac przez telefon :)
  • Odpowiedz
  • 0
@raspberry_pi krokomierz działa świetnie, ostatnio w górach porównywałem ze smartwatchem Samsunga kolegi i wyniki praktycznie takie same, pulsometr srednio mi zaniża puls o ~5 uderzeń ale działa w porządku jeśli nie wywijasz ręką jak opętany, kalorie tak średnio bo nie bierze pod uwagę wagi/składu ciała jak i przez to, że pulsometr nie łapie w 100% zawsze pulsu to zaniża spalone kcal, jednak jakaś orientacja to jest
Musisz tylko w apke zainwestować, polecam
  • Odpowiedz
@MichalQ20: To była delikatna ironia z mojej strony, przepraszam. ;) No nie śledzę aż tak bardzo tego co tu się dzieje, po prostu znalazłam w Internecie taką opaskę i pomyślałam, że pewnie ktoś stąd będzie mi mógł coś o niej powiedzieć (i tak też się stało). Z tego co czytam, to raczej nici z zakupu, bo nie mam Androida, a bez apki raczej nic nie zdziałam. :(
  • Odpowiedz