Wpis z mikrobloga

@Pheobophobia: A co mamy na to powiedzieć? Smutno mi, że wszystkie pisma tworzone dla kobiet są na tak żałośnie niskim poziomie, do tego od najmłodszych lat sugeruje się nam że jedyne czym się powinnyśmy interesować to wygląd naszej dupy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Galgann: Zauważ, że kobiety muszą poświęcać więcej czasu i pieniędzy na dbanie o wygląd. Facetowi wystarczy żel pod prysznic - wszystko w jednym, kilka dobrych ciuchów, par butów i dodatki, no i raz na jakiś czas pójdzie do fryzjera.
Kobiety w naszej kulturze czują ogromną presję, no bo jak mogą być zapuszczonym pasztetem, trzeba się interesować urodą, bo od najmłodszych lat jest wpajane dziewczynkom, że wszystko powinny robić tylko po
  • Odpowiedz
a przecież granie w jakieś roboty, oglądanie meczy, IT to takie same pasje jak makijaż czy gotowanie


@szakira_szakira: Zdanie ma mniej więcej tyle sensu co:

"Stołek i teleskop Hubble'a to takie same rzeczy jak fortepian czy pies."
  • Odpowiedz
@Galgann: pamiętam jakieś deszczowe wakacje na początku XXI wieku na wsi, umierałem z nudów i żeby jakoś zabić czas brałem nawet pisemka typu Twój Styl czy inne Elle od babci i matki.

#!$%@? co tam za kocopoły pisali. Do dzisiaj mi utkwił w pamięci artykuł o orgazmie duchownym (czy duchowym). Ponoć cholernie ciężki do osiągnięcia, była tam instrukcja co trza robić i wychodził z tego seks na dobre 3-4 godziny.
  • Odpowiedz
nie interesują technologiczne ciekawostki, informatyka to po co ma się zmuszać?


@szakira_szakira: No to masz jeszcze fizykę nukearną, prawo, medycynę i tysiące innych 'zainteresowań' odbiegających od makijażu i gotowania.

Poza tym nic nie rozumiesz z mojego sarkazmu - porównujesz pięć rzeczy, które nijak się do siebie mają.
  • Odpowiedz
@Bambro: bo genealnie kupowanie polowy tych gazet to glupota, bez wzgleduna to, czy babskie, czy meskie - wszystko znajdziesz w internecie. Po co marnowac kase i papier?

Mozna jak najbardziej czasopisma specjalistyczne, ale to raczej tez nie widac ich na polkach z wiekszoscia popularnych gazet.

@Galgann: takie gazety dla kobiet to tragedia. Jedyne, co mogloby tam byc ciekawe, to przepisy kulinarne - ale jak pisalam wyzej, obecnie w internecie tez jest ich mnostwo.
Zdarza mi sie przegladnac takie cuda, gdy siedze w jakiejs poczekalni, ale generalnie -
  • Odpowiedz
le reszta przygotowywala dziewczeta na stanie sie kobietami czytajacymi te wszystkie Cosmo, Elle czy inne brednie.


@agaja: i to jest #!$%@? prawdziwy dramat. A potem na wykopie "hurr durr kobiety są głupsze"
  • Odpowiedz
@Bambro: no cześć, jestem różowym i aktualnie mam problem bo nie wiem co począć z moją pokaźną kolekcją gazet o fotografii/grafice/architekturze wnętrz/grach/popularnonaukowych. Przestań zwracać uwagę tylko na plastikowe barbie to się zdziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz