Wpis z mikrobloga

Witam cieplutko, Mireczki, jestem atencyjną #!$%@?ą i brakuje mi wyświetleń na #youtube. Mam aż trzy filmy z #muzyka na swoim kanale, więc rozkręcam interes na grubo, jak widzicie. Jednak czy uda mi się przekroczyć 5 łapek w górę? Na tym najbardziej mi zależy, poza tym mam ho...


Dobra, cut to the chase, szwagier, #!$%@?. Chciałem wam zapodać dobrą muzę. W tym roku co najmniej dwa objawienia, dwóch solowych #!$%@?. Pierwszy to Forest Swords ze swoją płytą Engravings, ale ten wpis dotyczy innego pana, a mianowicie pana Onry, którego bit #!$%@?ł niejaki Gospel w utworze "Daj mi to". Tak się właśnie z tym panem poznaliśmy, a potem było już tylko lepiej. Sprawdziłem większość jego twórczości, ale jako że nie za bardzo kręci mnie #hiphop, to najbardziej przypadły mi do gustu Chinoiseries - 3 albumy, w których Onra prezentuje same bity z samplami ze starych azjatyckich winyli.

W ramach #tworczoscwlasna zrobiłem taki oto mix jego kawałków. Poletzam wszystkich wymienionych panów na rozluznienie w #niedzielawieczur. Wołam jeszcze #muzykaelektroniczna i #mirkoelektronika bo czemu, #!$%@?, nie?
stolichnaya - Witam cieplutko, Mireczki, jestem atencyjną #!$%@?ą i brakuje mi wyświe...
  • 1
  • Odpowiedz