Wpis z mikrobloga

Przyznam że jestem zaskoczony, byłem przekonany że już nie będzie za bardzo DLC, a jak już oczekiwałem to z turniejem wszechświatów, jak jest napisane na FB to:

"Buuhan oraz Dabura dołączą jako grywalne postacie w kolejnym DLC do Dragon Ball Xenoverse 2.
Wygląda na to, że Zamasu będzie dostępny jako mentor."

#dragonball #dragonballxenoverse #xenoverse #dragonballsuper
KarmelkowyZubr - Przyznam że jestem zaskoczony, byłem przekonany że już nie będzie za...

źródło: comment_TXbSTZ7yNpHKKHaAFbDcRYikdEixjQo0.jpg

Pobierz
  • 7
@KarmelkowyZubr: nie będzie turnieju, nie ma opcji. W ogóle to DLC będzie płatne bo w SP jest mowa o 4 DLC...
Niech dadzą #!$%@? głupie SSJ dla Goku i Vegety w ciuchach Whisa, rannego Vegete po walce z Zamasu (jest w cut scence nawet) i jeszcze grywalną fuzje Miry i Towy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KarmelkowyZubr: no niby taaaa ale tak jak ktoś dziś napisał o wykopie - to, że istnieją wtyczki do wykopu nie oznacza, że nie powinni czegoś wprowadzić oficjalnie.

Mody niech sobie będą z jakimiś Brolimi SSJ100 i Kermitami i innymi pokemonami a nie z rzeczami, które są w grze (!!! XD)
@janushek: Nie no ja mam tylko mod na parę ciuszków, akcesoriów normalnych takich jak kolczyki zamasu oraz oprócz standardowych w grze SSJ1, SSJ2, SSJ3 jeszcze SSJ4, SSJG, SSJB, SSJB Kaioken, SSJB x10 Kaioken, ciekawa wizja autora SSJ4 u kobiety :D