Wpis z mikrobloga

@onionhero: Jak z dziennych na PRZ przepisywałem się na WSiIZ zaocznie to musiałem mieć zgodę dziekana na przeniesienie + wykaz przedmiotów i ocen zdobytych (po 2 semestrach byłem).
Na docelowej uczelni mi przepisali te oceny, więc jedynie mi zostało uzupełnienie różnic programowych.
@Bolo92: Wykaz zaliczeń mam, tyle że nie wiem jak to rozegrać. Czy na razie olać temat i iść do wykładowcy i spróbować to załatwić z nim, a jak się nie powiedzie to iść do dziekana, czy odwrotnie.
@onionhero: Odwrotnie. Ja z wykazem poszedłem do dziekanatu. Tam to babka przyjęła. Te przedmioty co się pokrywały to już miałem ocenę + zwolnienie z przedmiotu + dodatkowo radziła poinformować wykładowców, że ocenę mam przepisaną aby mnie skreślili ze swoich list. Dostałem też od niej różnice programowe i wykładowców do których mam się odezwać aby się z nimi ugadać na zdawanie tych przedmiotów.
@onionhero: Zależy od wydziału i dziekana, ale na prz raczej problemów z tym nie robią. Koledze przepisali sporo ocen z PWr, ale wydział elektryczny. Ale niektóre przedmioty mu się nie zgadzały i musiał chodzić z rokiem niżej na zajęcia jeszcze.
@onionhero ja jak spałem na Prz z PWr to poszedłem bezpośrednio do prowadzących i zapytałem czy mogą mi zaliczyć kurs na podstawie ocen z Wrocławia. Jak pamiętam to wszyscy się zgodzili. Jeden z grafiki komputerowej coś tam narzekał ale tak to poszło raczej bez problemów. Nie chciałem się bawić w pisanie do dziekana itp.