Wpis z mikrobloga

Witam, zaniosłem do serwisu komputer, sprawdzili go i testowali wszystko ok, komputer kosztował 3,7k zapłaciłem w tym roku niektóre części taniej kupiłem ale wszystko nowe.
Mianowicie mam spadki fpsów w grach filmy się zacinają, powiedzieli że mogą format zrobić ale potrzebują klucza licencyjnego a mi składał taki jeden Pan z innego serwisu i za złożenie wraz z kluczem chciał tylko 200zł więc pewnie nie jest to orginalny ale nie jest to powód tego że mi się zacina.
Ostatnio coś się stało, wiatrak chyba trzeszczy na chwilę od czasu do czasu.
Ktoś mi pomoże sformatować? #windows10 #windows #pytanie #pytaniedoeksperta #komputery
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BasenDuzy: widzę, że i ty i ci z serwisu jesteście zieloni. Klucz można odczytać programem(jest ich sporo) a poza tym win 10 ma wbudowaną funkcję przywracania do ustawień fabrycznych, czyli sam się "formatuje" i klucza nie trzeba wpisywać bo win 10 sam się aktywuje po identyfikatorze sprzętu.
  • Odpowiedz
@kidi1: Ty też jesteś zielony, ponieważ to nielegalne ;-) Aktywować klucz NIE licencyjny pozdrawiam
Znowu jesteś zielony to nie czyści dokładnie komputera przywracanie do ustawień
Nie można kliknąć dalej ponieważ nie jest to klucz licencyjny tak powiedzieli pzodrawiam ;-) Ich słowa
@nowywinternetach: Mam na SSD bo szybciej mi chodzi
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Ale zrozum że oni przetestowali nie jest to jakaś byle jaka firma. Chcieli mi formata zrobić może to pomoże powiedzieli, ale nie mają oryginalne klucza a oni nie chcą się w to bawić bo takie mają reguły.
Mówili przez telefon że się znają na tym itp. I chcieli mi FORMAT zrobić
Niepotrzebuję sprawdzać od początku, wystarczy że mi pomożesz FORMATA zrobić po kolei.
  • Odpowiedz