Wpis z mikrobloga

Ja pieprzę. Idiota w BMW na DTŚce - oczywiście z powodu nadmiernej prędkości - wpadł w poślizg i zepchnął z drogi dwa samochody. Ponieważ działo się na to na moście, to samochody spadły ze sporej wysokości. Kierowca #bmw wyszedł z sytuacji bez szwanku, zginęła za to osoba kierująca Volvo.

Na zdjęciu Auchan widoczny po lewej stronie, droga idzie na wysokości mniej więcej 2 piętra. Foto z silesiona.

Tutaj więcej: https://www.wykop.pl/link/3922851/katowice-pedzacy-kierowca-bmw-spadl-z-dtski-i-zabil-kierujaca-volvo/

#wypadek #idiotawbmw #patologia #polska #katowice #slask #dts
simperium - Ja pieprzę. Idiota w BMW na DTŚce - oczywiście z powodu nadmiernej prędko...

źródło: comment_FwJPyitcz11xVeSI27hUeifZ6CvMG3Ve.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@simperium i to jest najgorsze w ruchu drogowym, możesz jeździć odpowiedzialnie, bezpiecznie, nie naginać przepisów, mieć oczy dookoła głowy a nawet i jedno w dupie - to i tak nie daje 100% pewności, że dojedziesz cały do celu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trololo55: podałem w artykule dwa linki: do DZ i do silesiona. W arcie z silesiona rzecznik prasowy mówi już o tym, że sprawcą wypadku był kierowca beemki jadący z nadmierną prędkością. Potwierdzają to świadkowie w Dzienniku Zachodnim.
  • Odpowiedz