Wpis z mikrobloga

@frogfoot: Znowu - dorabiasz sobie tłumaczenia by kłąmstwo przeszło. Niech sobie nawet żule to wynajmują, nie uczyni tego że definicja słowa się zmieni. NIE JEST TO WYSOKI STANDARD i koniec dyskusji. O czym chcesz dyskutować daleoj? Zmienić definicję? Kłamać?
Nie ma znaczenia dla kogo, standard jest standardem:
"Standard – wspólnie ustalone kryterium, które określa powszechne, zwykle najbardziej pożądane cechy czegoś,"
Czyli kompletnie nie ma znaczenia kto to wynajmuje, gdzie, dalczego -
Loloman - @frogfoot: Znowu - dorabiasz sobie tłumaczenia by kłąmstwo przeszło. Niech ...

źródło: comment_hxifmMcMSu9RcEOFpDyZfI5leeop6gKl.jpg

Pobierz
@Loloman mam ciekawsze rzeczy do robienia na kacu, niż przekrzykiwanie się co jest, a co nie jest wysokim standardem xD

Ale z ciekawości, pokaż mi proszę zdjęcie pokoju na wynajem, który spełnia twoją definicję wysokiego standardu. Oczywiście oferta z Polski.
@frogfoot: Teraz mi się szukać nie chce, wieczorem mogę. Ogólnie wątpie by było ich dużo. Zwykle wtedy wynajmuje się całe mieszkania z pokojami o wysokim standardzie, ale to mieszkania za 3-4k na miesiąc minimum. Samych pokoi - raczej rzadko, tym bardziej że taki pokój by miał wysoki standard powinna reszta meiszkania też go mieć i wracamy do tego że lepiej wtedy wynajmować całe mieszkania.
ALe na pewno jakieś się znajdują, jak
@rotero: mialem pokoj 2os tuz przy rynku za 550. Mialem wlasny pokoj w 2os mieszkaniu, mega nowym za 765. Mialem wlasny pokoj w mieszkaniu 4os za 750. Dwa ostatnie na Ruczaju, ze dwa razy wieksze od tej klitki. Jedno wyposazone na podobnym poziomie drugie mialo starsze meble ale lozko bylo nowsze i bylo łóżkiem nie tapczanem. Wszystkie trzy w nowym ogrzewaniu.
Teraz za 790-820 mam pokoj z dwoma biurkami i dwoma
@rotero: ergo, za taka klitke, z tapczanem, prawie bez biurka, w 4os mieszkaniu dalbym max 720. A raczej 700
Jakby mieszkanie bylo 2os to moooze dalbym te 750. Jakby była slaba konkurencja
@Naxster: W pokojach z wysokim (prawdziwie wysokim) standardzie, bo ktoś wynajął całe mieszkanie w wysokim standardzie i szukał współlokatora? To rzadkie jednak bo i ceny wysokie :)
@Loloman: Nie, mówię o tym, ze ktoś ma na własność mieszkanie w wysokim standardzie i wynajmowałby całe, ale jeden pokój zajmuje jego syn/córka, więc całego mieszkania się nie wynajmie, więc wynajmuje ludziom same pokoje