Wpis z mikrobloga

@Bahupl: to jakiś żart? Nowe zajebiste Ryzeny a ty chcesz płytę na AM3+ i zostawiać ten gówniany procesor? xD I składa się cały komputer jako całość jak wymieniasz całosć a nie takie sranie po kawałku.
@Bahupl: xD taka prawda, powienieneś zacząć od wymiany platformy na nowe procki od AMD, Ryzeny a co za tym idzie nowa płyta główna oraz RAM DDR4, do tego nowej karty graficznej a już w szczególności za 1200zł się nie opłaca.
@turok2016: Nie pożegnałem cię może kulturalnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Choć możemy zrobić inaczej. Ja ci podam mój numer konta. Ty przelejesz odpowiednią sumę. i wtedy mogę z tobą dyskutować i kupować co polecasz? Git?
@pc386toHD: Aktualnie posiadam zasilacz 600 W. Płytę główną Asus m5a97. Kartę graficzną Amd R9 280 3gb. 8 gb ramu w dwóch kościach kingxton hyper x. Procesor FX 8350. Zamierzam aktualnie zmienić kartę grafiki,ram na 16 gb i płytę na asus 970 pro gaming/aura. Co do procesora to jest on na 12 miejscu w rankingu procesorów Amd. http://www.jaki-procesor.pl/procesor-amd . A wy mi mówicie ze procesor mnie aż tak ogranicza. Jak żyć? Jak
@Bahupl: Pytasz o poradę, ludzie ci odpisują, a ty wyskakujesz obrażony, bo twój tok myślenia okazuje się nielogiczny. A idź pan w... (°°