Wpis z mikrobloga

po co rozowym paskom wogole pieniadze?

-na pasje i zainteresowania za duzo nie wydaja bo niczym sie nie interesuja, chyba ze pazurami, szminkami itd

-przechlac nie przechlaja bo ile niby laska przecietnie przepije i #!$%@? na melanze?

-aut nie maja bo nie umieja jezdzic wiec na to nie wydaja a mieszkanie czy cos oplacaja im faceci albo rodzice

-na loszki/rokse nie wydaja bo przeciez same sa loszkami

ale oczywiscie caly hajs na cos #!$%@? tylko na co?



amfetaminowypirat - po co rozowym paskom wogole pieniadze?

-na pasje i zainteresow...

źródło: comment_60NSZnmB6AwmnGj6oHyQSKWmxxHRBYK2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@amfetaminowypirat:

Daj spokój, widocznie tylko takie sobą zainteresowałeś. Była jedna skrzypaczka, była dżokejka, była poetka (grafomanka xD) i literatka (tu akurat niezła, wydała kilka książek i z tego co wiem idzie jej teraz tylko lepiej).

To od Ciebie zależy kogo wybierzesz i czy jesteś w stanie je sobą zainteresować. Każda z moich byłych była moją inspiracją. Każda z nich była kimś kogo podziwiałem i w zasadzie nadal żywię ciepłe uczucia. Po
  • Odpowiedz
@Camilli: nigdzie nie napisalem ze sie z takimi spotykam XD

znam laski inne niz z tego opisu i wsrod takich sie staram obracac

ale prosze cie :P #!$%@? laski i karyny dominuja w naszym spoleczenstwie i do nich sie #!$%@? tylko i wylacznie a nie do tych "normalnych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@amfetaminowypirat: #!$%@? ludzie, #!$%@? mężczyźni też dominują. Od takich się izoluje i ogranicza kontakt do minimum, a obraca we własnym towarzystwie. Sam szmat czasu temu dałem pewnej dziewczynie kosza gdy poznałem towarzystwo w jakim się obraca (bardzo ogarnięta i bystra, ale ze wsi i jak zaprosiła znajomych na juwenalia to myślałem, że zapadnę się pod ziemię, tydzień po pokoju chodziłem z zażenowania)
I nie chodzi mi o fakt, że ze wsi,
  • Odpowiedz
@Camilli: true story, wystarczy isc do klubu speluno gdzie wejscie jest za free i piwo za 5zl i do innego gdzie wejsice 20 i piwo 10, oczywiscie nie twierdze ze w speluno nie poznasz ciekawych ludzi to jednak prawdopodobienstwo jest mniejsze (nalezy tu zaznaczyc ze tani klub studencki>>remiza, speluno czy masowki jak np speed ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz