Wpis z mikrobloga

#bitcoin
Ludzie zrozumcie jak to działa. Nie ważne za ile kupisz i tak zawsze wyjdziesz do przodu. Nawet jak kupisz po największej możliwej cenie i potem kurs zacznie spadać, do kupujecie powoli cały czas kiedy leci w dół. Kiedy się odbije chociaż trochę i będzie kosztować 80% tego za ile kupiliście za pierwszym razem to i tak wyjdziecie do przodu. Nie róbcie tak że stawiacie wszystko na jadną kartę i albo się uda albo nie. Jeśli sukcesywnie będziecie dokupować gdy #bitcoin będzie spadał to nie ma szans żebyście stracili. W końcu się odbije i zarobicie dużo więcej niż zainwestowaliście. Przecież to jest takie proste, wystarczy pomyśleć. KUPUJ gdy jest tanie i jeśli ciągle cena spada to kupuj jeszcze więcej! To jest jak sinusoida (góra, dół, góra, dół itd.)
P.S.
Tak samo jest z akcjami na giełdzie. Tylko tam firma może zbankrutować, a bitcoin raczej jeszcze przez bardzo długi czas będzie się trzymał.
  • 23
Przecież to jest takie proste, wystarczy pomyśleć. KUPUJ gdy jest tanie i jeśli ciągle cena spada to kupuj jeszcze więcej!


@Mate0sZ: zła metoda jak było ATH to kupuj jak spadnie ale tak z 4x i cena jak spada to tak z 5% miesięcznie, a nie 40% ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jak będziesz kupować coś co spada z 10% miesięcznie to porostu tracisz kapitał i tyle. grun to
@Mate0sZ: tez tak uważam, bitcoin jeszcze 100 razy bedzie mial wzloty i upadki. Ale ludzie kieruja sie emocjami i robia ruchy ktorych zaluja za miesiac, rok. To wynika tez z chciwosci i braku cierpliwosci. I oczywiście braku wiedzy. Ja na poczatku sledzilem wszystkie wpisy w tym tagu, ale po nabraniu wiedzy zrozumiałem ze wiekszosc wpisow tutaj to rakcontent i rzadko tu zagladam.
@Mate0sZ:

Tak samo jest z akcjami na giełdzie. Tylko tam firma może zbankrutować, a bitcoin raczej jeszcze przez bardzo długi czas będzie się trzymał.


To jest meritum całęgo rynku kryptowalut, którego traderzy z rynków finansowych nie mogą pojąć dlatego im średnio idzie inwestycja w btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@03lve37912 Nie wiem co ile dokupować, dokupujesz co jakiś czas jeśli akcje ciągle spadają i przestajesz dokupować kiedy zaczynają rosnąć. W taki sposób uzyskasz zysk zawsze. Żeby stracić na takim sposobie akcje musiałby cały czas spadać a tak się nie dzieje.