Wpis z mikrobloga

Chce posłać na złom stare autko (lanos). Tylko nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak to wygląda. Przez to są rzeczy które mnie trapią...
1. mam go od chyba końca 2015 i go nie przerejestrowałem, musze to zrobić czy oddaje się go wraz z umową kupna sprzedaży?
2. co potem? dostaję papier, że auto zostało zutylizowane i idę z tym do TU oraz wydziału komunikacji? czy coś jeszcze trzeba załatwić?
3. jakieś polecane miejsce do tego w Lublinie?

#lublin #samochody #motoryzacja #zlomowisko #ostatniapodroz
  • 16
Jak wyżej - na złomie pewnie dostaniesz max 500zł. Za lanosa, nawet strucla pewnie z 800 dostaniesz spokojnie :)

Rada - śledź, na kiedy przeniosą Wrak Atak, który miał być 9-10 września, ale się nie odbył - może być większe zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rhel: @aksal89: wystawiłem go i dzwonili sami ukraińcy, nie chce mi się z nimi robić interesów jakoś... Prędzej może do skupu... nawet jak mi dadzą te 300-500 zł to będę zadowolony i zwolnię miejsce na parkingu pod blokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pernikovy_tatko: moje od kwietnia chyba stoi :D pod koniec października wygasa OC więc trzeba coś z tym zrobić. Jednak to jest to pierwsze więc jakoś tak smutno. Czasem do niego wsiądę i jakoś tak sentymentalnie, coć strasznie ciasne się teraz wydaje jak zmieniłem go na Puga 407 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rhel: Nie zabrał go facet. Jak czasem go odpalałem to nie było problemu, chodził na gazie i było ok. Teraz nagle nie chciał odpalić, a potem przełączyć się na gaz, a jeden wtrysk PB nie chodzi jak trzeba. Zbuntował się dziad jeden...

Ostatnie odpalenie było z 2 miesiące temu i było miodzio... No nic... teraz szukam złomowiska