Wpis z mikrobloga

@Re-volt: kończę powoli truskawkę i mam bardzo mieszane uczucia, smak to takie 6/10 (kfd, olimp, hitec o wiele lepsze) do tego po rozrobieniu z 200 ml mleka jest strasznie gęste, prawie jak kazeina.
Generalnie nie powinienem narzekać bo 3kg kosztowało mnie około 100 zł ( ͜͡ʖ ͡€). Zobaczymy jak inne smaki.
via Android
  • 0
@Radkovich nie lubisz słodkiego? Truskawka to obecnie mów ulubiony smak. To ile dajesz tego wpc że jest gęste? Ja daje 30g wpc, 40g płatków owsianych i 300ml mleka i jest idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Dziki_Waz jak robisz większe zakupy to masło orzechowe, kreatyne maja o dobrym smaku więc warto, multiwitamina lepsza niż większość z allegro i kosztuje z kodem tylko 30zl, omega 3 bardzo tania, płatki owsiane. Biorę też od nich cla, ale ciężko mi ocenic czy działa
@luneczek21: robia regularnie. jak napiszesz do supportu to podesla na @. moglo Cie mdlic jak nie rozpusciles go wystarczajaco. sa tez smaki, ktore indywidualnie nie podchodza. mi np w ogole nie smakuje czekolada pomaranczowa i zle sie po niej czulem, a moj rozowy ja uwielbia. musisz testowac i brac 500g:)