Wpis z mikrobloga

@Bullseye pojechać z nią, albo wysłać za nią detektywa, lub zaproponować jej ochroniarza, lub przyzwoitke. Ewentualnie stalkowac ja przez kogoś kogo tam znasz, i informowac ja o tym co robiła nie mówić skąd wiesz, żeby wiedziała że jeśli popełni jakikolwiek błąd który jest niedopuszczalny to się o tym dowiesz i to szybko i nie bd fajnie. Wtedy bd się kontrolować aż nadto... Zależy jakie masz fundusze,... Ewentualnie zaufać, aczkolwiek ostrożności nigdy
  • Odpowiedz
@Bullseye: ryju, zacznij powoli odkurzać kontakty z znajomymi, byś miał gdzie wychodzić w weekendy. Tak profilaktycznie, dobrze Ci radzę. Może poznasz kogoś przez nich, tak profilaktycznie, nie żebym coś sugerował ale wiesz.
  • Odpowiedz
@Bullseye: mój znajomek puścił laskę na erasmusa, cała nasza ekipa z roku a szczególnie gruby rzucali teksty w stylu " aaa wyobraź sobie jak tą Twoją malutką Paulinkę rucha taki Eduardo metrowym #!$%@? XD " no niesmaczne. wróciła z erasmusa i go zostawiła XD
  • Odpowiedz
@Bullseye: a gdzie? Wszyscy tak hejtują erasmus a ja byłem na projekcie na praktykach na miesiąc w UK (dodam że za darmo i nawet hajs dostawaliśmy) i nic takiego jak mireczki mówią się nie działo.
  • Odpowiedz