Wpis z mikrobloga

@lewymaro: Oj tu mnie masz xD. Przez blisko tysiąc godzin to tej pory nie rozgryzłem jak działa pancerz w IS'ach. Oczywiście obowiązkowo ładujesz na nie APCRy (oprócz tego jeszcze na Tygrysy i Pantery - na resztę na luzie starcza APHE) i ładujesz mu we właz kierowcy na środku z bliskiej odległości. Jak wyjeżdżasz na niego pod kątem to jeszcze walisz po "policzkach" kadłuba. Albo po prostu sam się ustawiasz za winklem
@lewymaro: Amerykanami ogólnie bardzo przyjemnie mi sie gra. Nie wiem dlaczego ale bitwa amerykanami w której zniszcze 1 wrogi czołg jest dla mnie o wiele przyjemniejsza niż bitwa Ruskimi albo Niemcami w której zniszcze 6 czołgów. M6A1, Jumbo i m18 najlepsze trio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaremyszki: ja to przerzuciłem się na WT ze 2 pacze po wprowadzeniu modeli HD, pamiętam jak T32 wyglądał jak wysmarowany lodami waniliowymi xDD ale ehhh, te wspomnienia z Matyldą, tempomat nastawiałem i jak z karabinu maszynowego bambambam, 60% winrate () ciekawe czy nadal na IV tierze jest tak dobra

@Sawik2003: jeszcze nawet części zapasowych nie mam xD

@WalvaterWotan: no dokładnie taki mam
@lewymaro: Dopiero zaczynasz przygodę z M4A2E3? To mam parę tipów.
1. Cholernie uważaj na pancerz za gąsienicami. Jest on diabelnie cienki i będziesz ginął często od strzałów z absurdalnych kątów.
2. Dość cienkie są również boki. Jak ktoś cię zajedzie od flanki to masz większą szansę na przeżycie centrując się do niego dupskiem.
3. Twoja wieża jest NIEPRZEBIJALNA z każdej strony a od frontu to możesz nawet strzały z Tigera II