Wpis z mikrobloga

@Andczej: Panie dzieju ja mam ino 2 paczki zamowione przez NL i 2 doszły ladno pieknie i wszystko widzę ,a ten depede to ciągle tylko : " 2017-09-03 00:10 Southall, Your parcel is on its way"
@Haetham: no widzę ,że moja paczka ten powerbank przez NL jest juz w Polsce transportowana z WERu do WERu ,czyli jutro bedzie u mnie to masz 10 dni roboczych , ladnie co ?
@syjusz: oho chyba małpy w serwerowni się leją bananami i dubluje

Jeśli patrzysz na status "Przesyłka w transporcie" to pamiętaj że on jest fejkowy.

a ten depede to ciągle tylko : " 2017-09-03 00:10 Southall, Your parcel is on its way"


tracking zaczyna działać dopiero od UK, czyli po 6-12 dniach, niestety ostatnio coś się zatkało
@syjusz: zazwyczaj tak było
6-12 dni UK, start trackingu
2-4 dni z UK do PL

Czasem paczki do PL docierały w łącznie 10 dni czasem w 20 dni, a czasem się robił koreczek.
@Andczej:

tracking zaczyna działać dopiero od UK, czyli po 6-12 dniach, niestety ostatnio coś się zatkało


No własnie dlatego jeszcze poczekam do przyszłego tygodnia ,może się coś z tego urodzi.

Szkoda ,że oni sobie nie zdają sprawy jak bardzo chciałbym mieć chinski telefon juz teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)