Wpis z mikrobloga

  • 901
#korepetycje #heheszki

Dziewczyna 15/16 lat, 3 klasa gimnazjum.

Nie jest w stanie:
- powiedzieć co to są liczby pierwsze
- określić mediany z 5 cyfr
- skrócić ułamka 4/12
- wyliczyć średniej arytmetycznej z 12 liczb
- w pamięci wykonać działania 75:25
- powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo tego, ze przy pojedynczym rzucie kością wypadnie jej parzysta liczba oczek

#quovadisswiecie
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: matematyka... Jeśli ktoś ma pewność ze nie będzie to mu potrzebne w przyszłości i nie będzie podchodzić do matury to olać te prawdopodobienstwa czy mediany etc. ale #!$%@? serio problem skrócić ułamek 4/12 czy 75:25 ? XD ()
  • Odpowiedz
@Shyvana hmm.. moze dlatego poszła na korepetycje a nie #!$%@? konkurs wiedzy, smiejesz sie z jej wiedzy ale z takim rozumowaniem to pewnie dogadujecie sie jak najlepsze przyjaciolki..
  • Odpowiedz
@vilay: nie powiedziałem nigdzie, że jestem programistą, napisałem, że pracuje w IT i zarabiam więcej niż programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
absolutna bzdura


@greyson: zgadzam sie. matematyke sie umie albo nie. albo samemu sie to wyczai i zrozumie, albo zadne korepetycje nie pomoga. no, moze co najwyzej zdac najblizszy egzamin, bo sie zapmieta sposob rozwiazywania. a tak po prostu klops. wiem, bo sam mam problem z matematyka i tego sie nie da naprawic. NIE DA. ile jak sie nawkurzalem, naplaklem nad ksiazkami to glowa mala.
  • Odpowiedz
@Shyvana: znajoma, która była na 3 semestrze jakichś studiów ekonomicznych prosiła mnie o pomoc z analizą, a jej wiedza była na identycznym poziomie jak tej Twojej 16 latki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz