Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski,

W poprzednich moich wpisach wielu komentujących pisało o wydarzeniach związanych z muzyką filmową. Pisałem, że na ten rok na pewno mam zaplanowane jeszcze jedno takie wydarzenie. Jest to pokaz filmu „La La Land” z muzyką na żywo. Tak się składa, że właśnie dotarły do mnie bilety picrelated( ͡° ͜ʖ ͡°). Na temat filmu pisałem niedługo po premierze -- > tutaj < -- a także w dodanym dzisiaj znalezisku – -- > tutaj < --.

Jak przy każdym takim wydarzeniu, obiecuję relację z niego – po 20 listopada spodziewajcie się jej na #wypok #mirko i mojej stronie poświęconej muzyce filmowej.

Zapraszam Was też do wykopania znaleziska -- > tutaj < -- i odwiedzenia mojej strony poświęconej muzyce filmowej -- > tutaj < -- a także do obserowania tagu #ogladamsluchajac

|Blog| [|FB|]( https://www.facebook.com/ogladamsluchajacpl/)

Jeśli podobał Ci się ten wpis i chcesz ich więcej zostaw plus lub dodaj mnie do obserwowanych( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #ciekawostka #ciekawostki #ciekawostkifilmowe #kino #rozrywka #kultura #gruparatowaniapoziomu #ogladamsluchajac #lalaland #ryangosling #emmastone #muzykafilmowa #muzyka
ogladamsluchajac - Cześć Miraski,

W poprzednich moich wpisach wielu komentujących ...

źródło: comment_3lWXLDLwaEA4Ams03zJOtWZqXxwSstFD.jpg

Pobierz
  • 6