Wpis z mikrobloga

@RexRX: Nie będzie takiej "promocji" jak rok temu - po czasie okazało się to był błąd. W tym roku EA mocno trzyma sprzedawców by dotrzymali ceny oraz terminów - za jakieś uchybienia są olbrzymie kary.
  • Odpowiedz
tym roku EA mocno trzyma sprzedawców by dotrzymali ceny oraz terminów - za jakieś uchybienia są olbrzymie kary.


@chim3ra: nie obraź się... Ale masz dowód? Bo ja ten tekst słysze cały czas odnośnie sprzedawania gier przed premierą i hej! Sklepy sprzedają pomimo POTĘŻNEGO grożenia paluszkiem ze strony wydawcy XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janushek: skoro nie kupujesz to nie wiem po co się wypowiadasz, bo tylko siejesz zamęt. To że sobie kupujesz jakieś gównogierki przed premierą nikogo nie obchodzi
  • Odpowiedz
@kreiws: Znaczy po ile? Bo na razie taniej niż 298-300 nie wyrwiesz, dlatego istnieje delikatnie wiara że gram.pl znowu coś ciekawego odwali
  • Odpowiedz
@RexRX: No właśnie po te 3 stówy, bo na PSstorze troche więcej a mam opcje kupic z kumplem na dwoch wiec 300 moge dac. Na muve widze za 318zl.
  • Odpowiedz
teraz bym chciał dorwać chociaż edycję Ronaldo na XONE za 200 PLN


@RexRX: W hurtowni zwykła wersja na XO jest po 200 zł, edycja Ronaldo po 250 zł, więc może być ciężko z taką ceną chyba, że będzie błąd w jakimś sklepie jak rok temu na gram.pl
  • Odpowiedz