Wpis z mikrobloga

@nickszalinski: @zolwixx: Bo @Moderacja nie przyjmuje do wiadomości, że swastyka to w większości krajów na świecie symbol szczęścia i dobrobytu, a symbolem nazizmu stała się tylko swastyka obrócona o 45⁰ i w takiej formie jest zakazana w wiekszosci krajow dotkniętych zbrodniami wojennymi spowodowanych przez nazistów oraz w samych Niemczech.
@Jarzyna: ale jestem też przekonany, że Moderacja umie odróżnić użycie prawidłowej swastyki od trollingu i próby ominięcia regulaminu portalu, czy prawa polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nickszalinski: może ktoś tam w moderacji ma odwrócony monitor o 45⁰ :/
@zolwixx: to już zależy od kontekstu wypowiedzi i treści jaka tej swastyce towarzyszyła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nickszalinski: a i zapomniałbym, nie azjatyckimi znaczkami bo swastyka była i nadal jest używana na całym świecie, nie tylko w azji, w indiach także, a nawet w europie też swastyka słowiańska była zwana inaczej kołowrotem ^^
@Jarzyna: Nie było tam żadnej treści. To był rysunek ze swastyk.
@nickszalinski: Swastyki wylatują. Nie było to użyte w kontekście symboliki religijnej, jako symbol szczęścia czy lechicki znak płodności. Twój wpis poza swastykami nie miał żadnej treści. Równie dobrze moderator mógł to wywalić za flood.
@Moderacja: @nickszalinski: w takim razie dobrze zrobili, tylko powód #!$%@?. Twój wpis nie wnosząc żadnej treści, a tylko robiąc sztuczny spam dla innych scrollujących mirko przeszkadza i podchodzi pod utrudnianie korzystania z serwisu. (,)

Sam mam jedno, dosłownie jedno ostrzeżenie, które wisi pewnie gdzieś tam, bo użyłem raz śmiesznych znaczków ASCII, które potrafiły zakryć jakieś 20 linijek wyżej nad tą w której zostały napisane i
@Jarzyna: Ostrzeżenia pełnią bardziej rolę informacyjną. Zarówno dla nas jak i dla użytkowników. Jeśli dostałeś ostrzeżenie dawno temu i ponownie złamiesz regulamin to zamiast bana dostaniesz kolejne ostrzeżenie. Jednak notatka o ostrzeżeniu jest już na zawsze przypięta do konta.