Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Mamy dla Was wartą uwagi informację. Zgłosiła się do nas ekipa, która buduje w Poznaniu Dom Autysty. Celem akcji jest stworzenie jednego z pierwszych ośrodków w Polsce, w którym osoby dorosłe z autyzmem będą miały zapewnione miejsce zamieszkania oraz opiekę.

Ci świetni założyli fundację i od wielu lat działają, by pomagać innym. Aby móc zrealizować swój cel, muszą uzbierać 50 tys. zł. I dlatego proszą nas - Wykopowiczów - o pomoc. Nie przychodzą jednak z niczym. W akcję zaangażowało się wielu dobrych ludzi, dzięki którym powstała książka oraz specjalna aplikacja w formie chatstory. Odwiedźcie stronę, pobawcie się aplikacją, kupujcie książki i dotujcie Dom Autysty - cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na fundację! :-)

WPLĄCZ SIĘ W BUDOWĘ DOMU AUTYSTY


#wykop #pomagamy #pomagajzwykopem #domautysty #pozan
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze! 

Mamy dla Was wartą uwagi informację. Zgłosiła s...

źródło: comment_64GOBcC5Vsz9PIxA1dZEdVeVGfNxQoVt.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wykop juz wiadomo gdzie beda prowadzone nabory do pewnej elitarnej grupy anonimowych stróżów prawa portalu zaczynajacego sie na w a kończacego na ykop.pl

A sama inicjatywa zacna
  • Odpowiedz
Ale, że moderatorów wybieramy spośród użytkowników, to Ty wiesz?


@wykop:
Wiemy też, że na wykopie powstają takie inicjatywy jak ##!$%@? xD. Przypadek?
  • Odpowiedz
@Widzet: xD

Co to za porównania z dupy? Rozumiem, że wierzysz odrazu w niesamowitych dobrych ludzi jak tylko ktoś ich tak nazwie? :) Nie od dziś wiadomo po co robi się fundacje... A ta sytuacja wygląda identycznie jak w mojej miejscowości nawet reklama taka sama, po prostu skojarzyło mi się z powszechnie rozsyłanym spamem typu "WYGRAŁEŚ IPHONE DAJ NAM TYLKO SWOJ PIN DO KARTY A CI GO WYSLEMY" wszystkie te
  • Odpowiedz
@Koziolek_Matolek: Takie same z dupy jak to Twój anegdotyczny przykład. To, że Ty się sparzyłeś na jednej akcji związanej z autystami (nie na takiej samej, tu dom nie jest dla dzieci, inne kampania, fundacja itd.) nie znaczy, że wszystkie są złe. Z takim podejściem jak Twoje to można odwrócić się od jakichkolwiek form działania charytatywnego bo ktoś tam oszukał xD

To Twoje porównania są z dupy ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Widzet: Oho zdenerwował się Pan, a wielcy znani ludzie nie stoją za przekrętami? Co to w ogóle za wyznacznik, że ktoś znany mówi to tak trzeba robić... dalej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś bardzo naiwny. Daleko nie trzeba szukać, aby się przekonać jak wielcy znani ludzie świecili twarzą przy akcjach które były zwykłym przekrętem.
Jak grabowski sprzedawał garnki to też było to niesamowicie dobre działanie bo znany człowiek to
  • Odpowiedz
@Koziolek_Matolek Zdenerwowałem? Wręcz przeciwnie, dostarczyłeś mi trochę śmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale teraz to, prawdę mówiąc, nie chce mi się już czytać tej sciany tekstu. Swoje powiedziałem. Jak widzę się nie dogadamy, a bezowocne przepychanki w internecie nie są moim hobby.
Możesz tam obwolać swoją wygraną, że brakło mi argumentów czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop:
czy to bezpieczne ladowac tyle osob z autyzmem w jedno miejsce? oni bywaja nieprzewidywalni i agresywni z tego co wiem

to jak z dresami - osobno sa cichutko, ale wsadz ich w jeden autobus i juz trzeba obstawy 10 patrolow policji
  • Odpowiedz