Wpis z mikrobloga

  • 5
@jarema87 też tego nie kumam, moja mama wstaję z 30 min wcześniej tylko po to żeby zrobić sobię kawę i siedzieć przed telewizorem to 30 min i pić kawę, bo bez kawy to ona nie wstanie.
  • Odpowiedz
@jarema87: Ta cała kawowa otoczka najlepsza. Jakieś koszulki "bez kawy nie podchodź", wszędzie kawa kawa kawa. Przerwa w pracy? Kawa. Wszędzie ta kawa która smakuje jak gówno. Na to też mają #!$%@? odpowiedź: "hehe musisz dorosnąć do tego smaku hehe" xD
  • Odpowiedz
@jarema87 mnie też to śmieszy,pije kawę bo mi smakuje,po prostu,nigdy mnie jeszcze nie obudziła,energetyki też piję bo mi smakują a nie dlatego żeby się wielce obudzić
@sorhu ale od fajek się uzależniasz a od kawy?ja też tak mam z fajkami bo jestem nałogowym palaczem
  • Odpowiedz
@jarema87: Mnie np. budzi nie działanie kawy, ale jej zapach + lubię smak. Jak nie mam czasu rano to otwieram tylko puchę z kawą, ze 3 wdechy i działa tak samo budząco na mnie.
  • Odpowiedz
@jarema87: wlewasz se podwojne espresso do ryja o poranku, #!$%@? cie ze skarpet i od razu chce sie zyc, ale jak kto woli
A no i nie szanuje za bol dupala
  • Odpowiedz
@jarema87: bo w kawie jest kofeina, bardzo przydatny dodatek do życia, ktory dodatkowo ma właściwości zdrowotne, nie licząc tego, że zmniejsza zmęczenie, a z rana odpowiednio pobudza
  • Odpowiedz