Wpis z mikrobloga

Jak parę miesięcy temu co dosłownie 5 minut ktoś wrzucał info, że

KUBICA już kończy rozmowy, już prawie, za dzień, za dwa, za tydzień za miesiąc już go kupują, multimiliardowy deal, McLaren będzie KUBICY buty czyścił już ZA MOMENT


a ja napisałem

spokojnie, nie zesrajcie się zaraz, może najpierw podpisze a potem otwierajmy szampana?


to zostałem przez wykopki nazwany m.in. "gnojem", "zawistnikiem", "bydlakiem", "antypolakiem" (( ͡° ͜ʖ ͡°)) i "ścierwem"... w związku z tym chciałem zapytać #kubica #kubicaogarniazycie itp co tam słychać, dalej

KUBICA już kończy rozmowy, już prawie, za dzień, za dwa, za tydzień za miesiąc już go kupują, multimiliardowy deal, McLaren będzie KUBICY buty czyścił już ZA MOMENT


?

#bekazwykopkow #polakicebulaki
  • 6
@James_Earl_Cash: pod jednym z pierdylardia wykopalisk z cyklu "najnowsze niusy - prezes F1 zaprosił ROBERTA na swoje rancho, potwierdzone plotki mówią, że chce on by Robert zapłodnij jego córki (i żonę też), a potem już zaraz podpisują kontrakt ROBERTA na jeżdżenie w F1" :)
@beefHotPot: niektórzy pisali Renault a może nawet Ferrari, ja pisałem że jeżeli będzie chciał jeszcze zasiąść za kierownicą F1 w sezonie to powinien brać cokolwiek. Teraz nawet to cokolwiek się nie zanosi.