Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedna rzecz odnośnie konferencji #apple - chyba wszystko co było pokazane wyciekło już wcześniej. Wiedzieliśmy o iPhonie 8, X, skanowaniu twarzy, wiedzieliśmy jak będzie wyglądał X, wiedzieliśmy o animoji, cenie, appletv. No kuźwa wszystko. Zero zaskoczenia. A kiedyś? One more thing... i #!$%@? dupa prezentujemy coś o czym nikt #!$%@? do tej pory nie słyszał i jakoś nie było takich mega przecieków. Ehh, kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów...
  • 7
@lent: Oj tak miałem to w głowie podczas całej konferencji. :/ Mi się tam podoba to co pokazali, chociaż jedyne to ten Face ID lippaa, wolalbym Touch na całym ekranie. I szkoda że nie zapowiedzieli Apple Pay dla nowych krajów, w tym Polski... Albo tej Siri, ale bardziej wolę żeby było Pay. X nie wezmę, ale może 8.
@Reality: no ja właśnie się zastanawiam nad 7 lub 8 (obecnie mam szóstkę), ale szczerze to bez szału. iPhone X odpada na razie ze względu na cenę przede wszystkim, a i do tego face id nie jestem przekonany, już na prezentacji zrobił im psikusa, a podejrzewam, że w realu będzie tylko gorzej. Za iPhonem 8 przemawia bezprzewodowe ładowanie (serio apple, tyle czasu to musiało zająć? Konkurencja z powodzeniem od lat z
@lent: 6s jest ekstra, to wystarczający telefon jak na razie. IMO jeśli kupować iPhonea, to SE, a jeśli jest za mały (tak jak dla mnie), to 6s, dlatego go wziąłem. Ale teraz brałbym 8 bez plusa, bo jest za duży i właśnie jak mówisz, chociażby to bezprzewodowe ładowanie, taka ładowarka w Ikei kosztuje 150 zł i jest ładna też, więc nie trzeba jakiegoś kolejnego produktu Apple. Wziąłbym też ten Watch, ale
@Reality: brałbym SE (dla mnie idealny rozmiar) w ciemno gdyby miał 3dtouch, trochę tego poużywałem i jestem zdecydowanie na tak :) Po cichu liczyłem, że nas dzisiaj zaskoczą nową wersją SE, ale niestety się przeliczyłem
@lent: mam 7ke 128 i na razie nie zamierzam się przesiadać. Odniosłem wrażenie ze 8 to tak naprawdę 7 z bezprzewodowym ładowaniem i poprawą specyfikacji której zwykły użytkownik nie odczuje. 10 bardzo podoba mi się wizualnie, ale oprócz ekranu i FaceID nie wnosi nic nowego, nie wydalbym tyle pieniędzy żeby móc dopasować gowno do swojej twarzy XD A mam wrażenie że to była rzecz na której skupili się najbardziej, przynajmniej na
@REKTangle: te animoji nawet zabawne, pewnie bym używał bo z żoną często używamy emoji, ale kupić dwie X to już za dużo dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)