Wpis z mikrobloga

@fiedzio:

3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma limitu objętości transferowanych danych w ramach mobilnego Internetu. Można z niej korzystać jedynie w zasięgu Sieci i w ograniczonym zakresie w Strefie Roamingowej 1A zgodnie z postanowieniami cennika usług roamingowych. Rozliczenie konsumpcji danych dokonywane jest za każdy rozpoczęty 1kB osobno za dane wysłane i za dane odebrane.

Obawiam się, że w związku z pic relem, po wykorzystaniu pakietu trzeba płacić za każdy
Pobierz CzlowiekMagnetowid - @fiedzio: 

3.1.2. W usłudze „Bez Limitu Danych” nie ma limitu...
źródło: comment_yvfUjOP7JFRR6d63JyTNFpqNdLcfIOMK.jpg
@CzlowiekMagnetowid: Nie korzystam, mam co prawda kartę, ale nie używałem. Tylko u mojej babci używałem jej. LTE nie mam (ani ona), natomiast działało to tak jak działało - w sensie dom znacznie psuł zasięg i na dworze (i Play i A2mobile) działają dobrze. Ale na dworze to słabo jest :D

Natomiast po prostu słaby zasięg gdzie byłem był wszystkiego. Jak masz aero2 to będziesz miał ich zasięg (aero2 mobile).
@CzlowiekMagnetowid: Możesz też w teorii ten limit resetować za opłatą, ale nie wiem czy cię to wniesie prawilnie. 512kbps to nie jest tragedia, ale musisz wszystko pobierać na dysk i wtedy odtwarzać. Jak sobie zgrasz miliard gier, filmów i muzyki to możesz nawet Freemium w Virgin Mobile mieć xd