Wpis z mikrobloga

Tak sobie rozkminiam czekając na kolejny sezon #supernatural - jak może się zakończyć serial. Opcja, że Winchesterowie poukładają sobie życie (kobiety, dzieci itd.) wydaje się już niemożliwa, raczej obstawiam na to, że w ostatnim odcinku po prostu odjadą impalą w siną dal dalej łapać potwory, albo zginą obaj ratując świat po raz kolejny...
Już mógłby się skonczyć ten serial, bo zaczyna męczyć. Pamiętam pierwsze odcinki... jak bałam się potem iść do łazienki wieczorem - to był klimat, a teraz oglądam chyba z przyzwyczajenia ((oo))
  • 8
@e3fa: gdyby serial został przez całe naście sezonów przy tym co było w pierwszych sezonach, to by chyba mniej męczył niż z tym co z nim zrobili. Ja przestałem po prostu oglądać
@unstyle: Zgadzam się, powinien się zakończyć kilka sezonów temu - byłoby smutno, ale można by było sobie wrócić do pierwszego sezonu i mieć frajdę znów :)
@e3fa: Też oglądam już z przyzwyczajenia, ale jakoś nie mogę przestać () Moim zdaniem skończy się tak, że oboje zginą ratując świat przed zagrożeniem, które sami spowodowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@e3fa: też oglądam z przyzwyczajenia, niby chciałbym, żeby się już zakończył, bo było kilka naprawdę dobrych momentów, ale przyjemnie się ogląda i jeśli wyjdzie jeszcze 10 sezonów to je oglądnę

ale serial już nie trzyma klimatu pierwszysch sezonów, na początku wszystko było groźne, zwykłe demony rzucały nimi o ściany, a teraz zabijają je nożem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

czy twórcy chcą kończyć ten serial? wydaje mi się,
@pjotr780: Jak nie patrzeć, przez 12 lat sie przywykło do tych seansów i też czuję, że będę oglądać do końca, niezależnie od ilości sezonów. Teraz na TVN 7 bedzie chyba 5 sezon - można w sumie oglądać dla przypomnienia, tylko z lektorem to nie to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)