Wpis z mikrobloga

@anetaha:
Normalni ludzie wstają rano i #!$%@?ą do roboty. A temu daj za darmo. Bo jemu się nie chce pracować. Idziesz ulicą, stoi taki. I już od trzydziestu metrów widzisz że się #!$%@?. Widać że nie stoi jak normalny człowiek, czeka na kolegę albo autobus, tylko stoi bo nie wie co ze sobą zrobić. Idziesz, nie patrzysz na niego ale cały czas czujesz jego spojrzenie na sobie. I jak jesteś
  • Odpowiedz
@anetaha: albo kiedyś jak bylem na urlopie w Karpaczu zaczepił mnie facet o "drobne(!)", około 40. Gdy mu powiedziałem, że nie mam i nie dam, to rzucił - "To może chociaż dyszkę". Nosz kuźwa, ja na tę dychę pracuję, a ten chociaż () Wstydu nie mają.
  • Odpowiedz
  • 0
@anetaha no normalnie 5 minut temu xD i do tego jakie priorytety: poproszę fajkę, poproszę kasę, poproszę żeby mi Pani coś kupiła do jedzenia xD
  • Odpowiedz
@Meyru: jezeli chodzi z tym do jedzenia to juz troche inna sprawa bo wiesz, ze nie kupi alku tylko jak dasz mu bulke to raczej ją zje, sama kiedys jak szlam do biedry i jakis biedak zbieral zarelko to mu cos tam wrzucilam do siatki ;)
  • Odpowiedz
@anetaha: Zasada jest prosta: jak ktoś faktycznie wygląda na potrzebującego, nie wiem, nie ma ręki, nogi czy coś, albo widać, że naprawdę głoduje (nie z powodu alkoholu) to warto pomóc, kupić jakieś jedzenie i picie. Natomiast, kiedy widzę typka w sile wieku, ze wszystkimi kończynami, zdrowego umysłowo, który żebrze o hajs to nigdy nie dam. Do pracy robaku, a nie społeczeństwo wykorzystywać -.-
  • Odpowiedz