Wpis z mikrobloga

Przejrzałem listę torów do najnowszej Forzy i szczerze powiedziawszy jestem średnio zadowolony. W zasadzie niewiele one się różnią w stosunku do Forzy 6. Będzie tylko jeden w pełni nowy tor - Dubaj, przy czym z tego co można było zobaczyć na gameplayach w większości będzie to "tunel" z oby stron otoczony bandami, a więc przy jakimś błędzie odbijamy się od bandy nawet nie wylatując z asfaltu.
Z wcześniejszych wersji gry wracają Maple Valley oraz Mugello.
Generalnie jest kiepsko bo po wielu godzinach ogrywania Forzy 6 wracanie na te samy tory średnio jest zachęcające. Równie dobrze można by zostać przy poprzedniej wersji. Kilka nowych aut i zmienna aura nie do końca mnie przekonują.
#gry #xboxone #forza7 #forza i trochę #simracing
Pobierz C.....R - Przejrzałem listę torów do najnowszej Forzy i szczerze powiedziawszy jestem...
źródło: comment_1zmXbMHxn7Q4Vk417oXtHTkK4VSW6DG7.jpg
  • 8
@Homie1109: No właśnie chyba nie bardzo bo oni nigdy nie dodawali za wiele torów do Forzy Motorsport, a tylko o to się rozchodzi. To, że będą dodatkowe auto to wiadomo, a na tych mi nie zależy jak w grze i tak masz kilkaset.
W Forzy 6 były dwa dodatkowe tory w DLC, w Forzy 5 nie pamiętam, w Forzy 4 żadnego.
@C_MR wiesz, z serią Motorsport to tak trochę jest, że granie polega na poznaniu każdego toru, każdego zakrętu i urywaniu tych części sekundy. Powtarzalność to w sumie urok wszystkich "poważnych" scigałek. Dlatego ja do takiego luźnego grania wolę Forzę Horizon, ale i tu lubię wsiąść czasem w bolid i pokręcić kilka kółek na Spa ;)
@C_MR: Na pocieszenie powiem że tym razem większość torów będzie miało zmienną pogodę i porę dnia, a to potrafi zmienić tor nie do poznania.
Forza 5 miała 3 tory w DLC.