Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh zastanawiam się co ze mną nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie potrafię zbudować normalnego, nietoksycznego związku z żadnym facetem. Chyba za szybko pokazuje, że mi zależy i sie angazuje. Na pierwszym spotkaniu każdy mną zawsze zachwycony i widzę, że się podobam, a po czasie/kilku spotkaniach ch... Albo mnie olewaja, albo pisza, ze chca pozostac przyjaciolmi, albo wracaja do bylych.... Moze wlasnie za bardzo sie spiesze, za szybko pokazuje dobre serce, pozwalam calowac i okazuje czulosc? A moze ciagnie mnie do trudnych ludzi... nie wiem. Uwazam siebie za madra, ambitna osobe, z pasjami, dobrym tylkiem i wiekszym biustem, wysportowana, zadbana, calkiem atrakcyjna, bo faceci sie ogladajam, do tego dobrze gotuje. To nie zarzutka, ale zaczynam sie zastanawiac co ze mna nie tak... #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisz do tych byłych, z którymi kontakt sie urwał miesiace temu, ze potrzebujesz Prawdy od nich na swój temat. Gdy emocje mineły, łatwiej się przyznać, do prawdziwych powodów dla których z kimś zrywamy. Zadaj to pytanie inteligentnie i śmiało, dając znać, że nie masz zamiaru się obrazać, bo po prostu chcesz coś w sobie zmienić.
Słoń: A ile masz lat? Próbuj dalej, sama możesz wykazać się aktywnością, faceci, przynajmniej niektórzy to lubią. Z opisu wynika, że jesteś fantastyczną dziewczyną, pewnie wielu by cię chciało, ale boi się zrobić pierwszego kroku, tak jest trudniej, gdy laska jest ogarnięta. Może za dużo fochów strzelasz w związku?

Zaakceptował: kwasnydeszcz}