Wpis z mikrobloga

Chcę kupić #odkurzacz do niewielkiego mieszkania (panele/kafelki na podłodze). Czy ktoś z Was używał może odkurzaczy pionowych (przykładowy w pic rel.)? Wygodna jest ich bezprzewodowość i możliwość "wyjęcia" małego ręcznego odkurzacza np. do samochodu. A jakie są wady? Nigdy z takiego nie korzystałem.

#agd #odkurzacz #mieszkanie #pytanie #kiciochpyta
wonsz_smieszek - Chcę kupić #odkurzacz do niewielkiego mieszkania (panele/kafelki na ...

źródło: comment_CGFwpFkPPbvEQhXDB7b2QFZoxVh51y3v.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam taki i sprawuje się nieźle. Jeszcze nie odkurzałem samochodu ale na mieszkanie około 55 m2 starcza baterii z małym zapasem. Czas podawany w specyfikacji jest chyba mierzony na wolniejszych obrotach, ja używam na maksymalnym ciągu i jest git ale do czasu ze specyfikacji brakuje.
  • Odpowiedz
@zubek34: a na ile w Twoim bateria starcza plus minus? Po odkurzaniu podłączasz do prądu i trzymasz podłączonego aż do następnego użycia? Czy można w razie czego podłączyć przewód i jednocześnie odkurzać?
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: co do baterii to nie powiem Ci z głowy ale jakoś 15 minut na pełnej mocy i pewnie do dwóch razy dłużej na tej mniejszej. Po odkurzaniu ląduje na stacji dokującej i nie mam możliwości latania z kablem.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek U mnie są same panele i kafelki więc jest ok ale podejrzewam, że na dywanie może być gorzej. Moc ssania jest mniejsza niż w tradycyjnym ale jako wspomaganie jest taka rolka z włosiem, która się kręci i dodatkowo zamiata/podrywa z podłogi śmieci. Największą wadą jest czas pracy, mi wystarcza ale jakbym miał większe mieszkanie to pewnie bym się zdenerwował, że mi się w połowie wyłącza. Od kiedy mam bezprzewodowy zwykłego
  • Odpowiedz