Wpis z mikrobloga

Porządni kierowcy plusują, a ci, którzy zwalniają, żeby pooglądać sobie wypadek na poboczu powinni jak najszybciej udać sie na najbliższy komisariat policji i oddać prawo jazdy. Jesteście bandą #!$%@? januszy, co, spuchniecie jak nie obejrzycie sobie dokładnie rozbitych samochodów? #!$%@? wam w oko.

#zalesie #prawojazdy #janusze
  • 38
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: ja zwalniam żeby czasem nikt z ratowników nie wpadł mi pod koła, droga może być nieprzejezdna, szkło, olej, którego z daleka można nie zauważyć, itp. jadąc obok wypadku i nie zwalniając stwarzasz również zagrożenie.
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: nie bez powodu zawsze kiedy na autostradzie jest wypadek wprowadza się ograniczenie prędkości. Po wypadku może się wydarzyć wiele rzeczy, nawet głupie koło może odpaść i wytoczyć Ci się przed pojazd. Mądrzy kierowcy widząc wypadek zwalniają, ale nie podziwiają zniszczeń, a zachowują należytą ostrożność.
  • Odpowiedz
@Toniezarzutka: no przecież właśnie przez takie zachowanie parę miesięcy temu A4 była zablokowana w obu kierunkach. Ludzie tak bardzo byli zainteresowani karambolem po drugiej stronie autostrady, że na swojej stronie zrobili własny ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Toniezarzutka najgorsze sa konsekwencje w postaci zerowej płynności jazdy kilka km wstecz z zatrzymywaniem sie na austradzie włącznie, co jest nie tlyko frustrujące ale też bardzo niebezpieczne
  • Odpowiedz
udać sie na najbliższy komisariat policji i oddać prawo jazdy


@Toniezarzutka: tak sie zastanawiam jakby to wyglądało... Przychodzisz na komisariat, kładziesz swoje prawko na lade i mówisz że chcesz oddać, a policjant na to "#!$%@?ło cie? I co ja mam z tym niby zrobić?" serio, przecież #!$%@? na to nie ma żadnej procedury ze sobie przychodzisz i swoje prawko oddajesz... Jak ty to sobie wyobrażasz?
  • Odpowiedz