Wpis z mikrobloga

  • 1227
2017 rok, a aplikacja mobilna YouTube nie pozwala na odtwarzania piosenek w tle
#gownowpis
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szaman15: Ja się pytam, czemu przeglądarki na windowsie czy linuxie (nie wiem jak jest na macach) nie wyłączają muzyki jak zmieniam kartę czy minimalizuję przeglądarkę? Ten darmowy portal streamowania muzyki niebyłby takim portalem do streamowania, bo każdy musiałby patrzeć w to.. nie ma to że pracujesz #!$%@?, masz oglądać jak słuchasz.

No proszę Cię.. to jest głupie w dzisiejszych czasach by blokować muzykę przy wyłączonym ekranie. Kuźwa, blokować muzykę jak
  • Odpowiedz
@Michael_Whitey: o hui, pan i władca wszecgświata przybył i oznajmił nam swoją mądrość. Brzmi to jak buńczuczne #!$%@? jakiegoś 14-latka, któty za swoje wydatki cuągle płaci z kieszonkowego.
Na hugo mam co miesiąc płacić, za usługę z której korzystam max 2x w miesiącu, jak mnie najdzie na posłuchanie Największych Hitów Krzysztofa Krawczyka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WolfSky ktoś słucha/ogląda z YouTube otwartym, to dostaje reklamy w wersji filmu. Ktoś chowa yt, to odtwarzaja mu się reklamy w wersji dźwiękowej (jak w radiu). Z tego też profit by mieli
  • Odpowiedz
@magucio: dla Ciebie to się wydaje takie proste. Ale rynek reklam na tubie jest dużo bardziej skomplikowany. Wieloletnie umowy, na konkretne reklamy. Niełatwo byłoby to zmienić od tak.
  • Odpowiedz
@WolfSky: nie mówię, że to jest łatwe do zrobienia od tak. Mówię jak mogłoby to wyglądać, tym bardziej, że jest dużo reklam po 3-5 sekund gdzie liczy się w nich tylko i wyłącznie ścieżka dźwiękowa, a nie sam materiał wizualny
  • Odpowiedz
@demstair: a co ma ekran do tego? żeby dany film/piosenka się zaczęła odtwarzać, musi nastąpić wejście i tego nie da się uniknąć, więc wyświetlenia by się normalnie nabijały
  • Odpowiedz
@magucio: niekoniecznie wejście wystarczy, nie raz po ponownym wyświetleniu filmu trzeba obejrzeć jakąś tam część. Wszystko po to żeby nie działało nabijanie wyświetleń przez f5.
  • Odpowiedz