Wpis z mikrobloga

#!$%@? na Until Dawn i znudzony Uncharted sięgnąłem po kolejnego chwalonego exa na PS4 - Bloodborne. Czytam te opinie w necie i przecieram oczy ze zdumienia: "gra, dla której warto kupić PS4", "przepiękna grafika". To drugie stwierdzenie szczególnie mnie #!$%@?ło. Przecież to wygląda paskudnie. Ziarnistość, postrzępione krawędzie i kolorystyka przyprawiają mnie o mdłości. Pomijam już dropy klatek. A co do samej gry - nieintuicyjhny interfejs, niepotrzebnie skomplikowane tworzenie postaci - po dwóch minutach wziąłem po prostu domyślną, bo chyba ich #!$%@?ło, że będę wybierał, jak ma wyglądać nos albo w jakiej pozycji mają znajdować się oczy xD Samouczek to porażka. A sama rozgrywka... nie dość, że grafika nam ją obrzydza, to zbyt łatwo zginąć. No przednia zabawa, naprawdę... No i ta broń palna, którą nie można celować xD
Cóż, zamówiłem Personę 5, może ta gra będzie czegoś warta, tym bardziej że to moje klimaty (japońszczyzna).

#ps4 #bloodborne
  • 17
  • Odpowiedz
@skaziciel: w dobie powszechnego internetu nie wiedziałeś, że Bloodborne z założenia jest trudny, to jest główna cecha tej gry? Kupiłeś PS4 bez oglądania żadnych gameplay'i, a potem jesteś zaskoczony, że nic ci się nie podoba xD

I ten komentarz o broni palnej XDDDD
  • Odpowiedz
nieintuicyjhny interfejs

Samouczek to porażka
zbyt łatwo zginąć

To dobrze, że nie przeszedłeś, bo jeszcze byś się przypiedolił, że nie ma fabuły.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: tak, kupiłem PS4 dla tej gry, ja #!$%@?ę xD
@7thchamber: gimbusami, to możesz nazywać swoich kolegów, założę się, że jestem od ciebie starszy, przychlaście. Ja nie narzekam na tekstury, a na ziarnistość. No ale czego oczekiwać od gównokonsol tej generacji, AA to dla nich czarna magia.
  • Odpowiedz