Wpis z mikrobloga

To będzie #niepopularnaopinia, ale uważam, że bandytyzm stadionowy musi być. Ja jak nie wrócę z meczu z rozwaloną od kamienia głową, albo nie dostanę racą w twarz, to później chodzę osowiały przez cały tydzień. Nie mogę się skupić na pracy ani seksie. A jak na meczu dostanę pałami albo mandat, to od razu czuje że żyję. W zeszłym roku na grzywny i mandaty musiałem pracować 4 miesiące a zarabiam nie najgorzej Zamiast dzieciom na wakacje, to ja wolę przeznaczyć kasę na kary za awantury. To jest styl życia i każdy chodzący na mecze powinien tak się zachowywać. A wyjazdy to już są najlepsze. Zwłaszcza samochodem. Uwielbiam wręcz, jeśli wrogowie mnie dopadną pod stadionem i zdemolują m auto. Już 3 razy musiałem robić blacharkę i wymieniać szyby. Żona mi rozwodem grozi, ale mnie to wali. Awantury są ważniejsze. Jeśli ona tego nie rozumie, to znaczy że jest prymitywem. Na koniec zachęcam wszystkich gorąco do rozpoczęcia takiego życia. Chuligaństwo to przyszłość.

#pilkanozna #mirkohooligans
idol89 - To będzie #niepopularnaopinia, ale uważam, że bandytyzm stadionowy musi być....

źródło: comment_2NxCKpRuhHJQfaLvGB132bbDvmzRVM7B.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@idol89: a to nie możecie się zbierać raz w tygodniu z reszta sebixow u kogoś na chacie i sobie walić w durny łeb aż spuchnie skoro przy tym wam staje? Po co psuć dzień normalnym ludziom?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Dokładnie. Zwłaszcza na wykopie pełno takich januszy, co jedyny mecz jaki widzieli na żywo to reprezentacja z biletu wygranego w konkursie RMF. Oczywiście obowiązkowo przystrojeni jak pedały w te hehe "śmieszne" kapelusze, fujary, z wymalowanymi we flagi ryjami.
Pozdrawiam kumatych!
  • Odpowiedz