Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja mapy "Piraci i Kupcy", aktualnie wersja 0.2 #heroes3

Changelog:

- Dodano brakujących strażników w kilku bramach
- Uzupełniono i dodano butelki na morzu. Od teraz w każdej z butelek znajdziecie zwrotkę "Morskich opowieści" #pdk
- Dodano kilka zdarzeń na Karaibach, w tym niespodziewane ataki piratów
- Dodano informację "na krańcu świata" informującą o braku dalszej drogi
- Poprawiono siłę początkową gracza seledynowego (piraci). Od teraz piraci startują z normalnym zamkiem, bez kapitolu i zamku.

info.
- Jestem świadomy tego, że nie we wszystkich nadmorskich miastach działa opcja budowy stoczni. Jest to spowodowane tym, że miasto musi być ułożone w jakiejś dziwnej pozycji, toteż nie zawsze istnieje możliwość wybudowania łodzi. Np. na Tortudze nie sposób zbudować stoczni, choćbym ją układał na lewo i prawo. Zamiast tego na wyspach położone są w pobliżu Stocznie.
- Dorzucam mały rzut na Nowy Świat z minimapą.
- Tworzę nowy tag gdzie będę wrzucać aktualizacje/nowe mapy #heroes3mapy

LINK: POBIERZ
2phonepiotrus - Mała aktualizacja mapy "Piraci i Kupcy", aktualnie wersja 0.2 #heroes...

źródło: comment_CBi5wOAHnpn77TRBLD4zfkr6R4N0mVfX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: bardziej chodziło mi o kwestie mechaniki gry i balansu. Mapy oczywiście nie będę nigdzie publikował, a potrzebuję czegoś na szybko z sojuszem dla 3 graczy :)
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: kurde mam tą ostatnią wersję i grając Fortess (różowy) nie mam gdzie iść. droga na płd-zach jest nie do przejścia, podobnie droga do siedliska gryfów obok zamku.
  • Odpowiedz