Wpis z mikrobloga

@Justycjariusz Problemem większości kobiet jest brak wyobraźni, empatii i poświęcenia. Mało która kobieta jest w stanie uczynić tak jak moja przyjaciółka, która przez pół godziny ganiała po mieście, by kupić i przynieść swojemu towarzyszowi zimnego browara minutę tuż po przyjściu z pracy. Mijający ją przechodnie liczyli, że ten browar jest dla nich...

Mężczyźni lubią jak kobieta dobrze zarządza czasem i czasem jej się udaje odłożyć smartfon i porozmawiać z partnerem, poświęcić
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: No fajnie, jakoś nikt nie widział na oczy takich kobiet, za to takich frajerów jak ten z wpisu jest cała masa. Także to co napisałaś to jakieś hard sci-fi.

@TomekRazDwaTrzy: Może i tak, ale jeśli żeby ruchać trzeba zachowywać się jak małpka to dziękuję, wolę zostać w domu i poczytać książkę. Naprawdę.
  • Odpowiedz
@Justycjariusz: piotr c.
to c. to chyba od cuck

Po czym wręczy kierowcy banknot z nadwyżką i powie: niech pan zawiezie panią tam gdzie ona prosi.


w jakimś filmie była taka akcja, babka kazała się zawieźć przecznicę dalej, zabrała resztę i poszła w #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Wszystko fajnie, tylko że tak jak @DziewczynaMirka napisała, akcja z kwiatkami jest super, bo fajnie takiego czasem wręczyć swojej dziewczynie, zupełnie bez powodu. Mówiłem raczej o formie w jakiej autor przedstawia te swoje przemyślenia.

Plus tylko z ostatnim akapitem się zgodzę, wcześniejsze to głupoty.
  • Odpowiedz
@Justycjariusz To nie jest sc-fi. To jest pasta, gdzie 100% przypadków to fikcja, jak zresztą w poście OP, jak i listy, które niespełnione karierowiczki piszą.

Nie podcinaj mi skrzydeł, może powinnam założyć stronę i radzić kobietom, by związek był lepszy i jak się starać. Bo wy, mężczyźni, zasługujecie na wyjątkowość i prestiż. Ze zdjęciami modelek w piżamie. Mogę też odbierać listy od samotnych 30-latków, co opisują swoją sytuację z pytaniem "gdzie
  • Odpowiedz
Byłby z tego niezły biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@panna_aparatka: Ja tak to widzę, że koleś (a może jakaś kobieta) znalazł sobie swoją niszę, na której kosi dobrą kasę.

BTW blog bardzo popularny wśród samotnych trzydziestoletnich korpokociar czekających na swojego księcia.
  • Odpowiedz