Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
poznałem dziewczynę przez tindera, gadało nam się super ale kiedy się spotkaliśmy nie poczułem niestety tego czegoś. ona chyba jednak się zadużyła, czy można jakoś delikatnie powiedzieć, że jak najbardziej widzę ją jako dobrą przyjaciółkę, ale nie jestem zainteresowany seksem?
#tinder #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
Ja facetom ( nie z tinderze ale innych stronach) po.prostu prosto z mostu - miło się z tobą gadało, jesteś ciekawa osoba, ale szukam kogoś innego.

Fakt jednak, że starałam się dwa razy z kimś spotkać. Mój obecny mąż - dobrze nam się pisało, ale jak się spotkaliśmy nie byłam super zadowolona , mimo to na drugim spotkaniu zaiskrzyło. Chyba był zestresowany na pierwszym i jawił.mi się inna osoba niż ta z
NiepełnosprawnaStara: mężczyzna nie zainteresowany seksem i nie chcący wykorzystać okazji??? nie wierzę!
powinieneś dostać medal i pomnik w centrum Warszawy
a do tego jeszcze bierze pod uwagę uczucia dziewczyny
wow, uczcie się od kolegi
a co do pytania to napisz, że jej parę szczerych komplementów na temat wyglądu i osobowości ale jednak czujesz do niej tylko sympatię i nie zaiskrzyło i życz powodzenia bo zasługuje na kogoś fajnego

Zaakceptował: sokytsinolop}
Oburzony: > mężczyzna nie zainteresowany seksem i nie chcący wykorzystać okazji??? nie wierzę!
powinieneś dostać medal i pomnik w centrum Warszawy
a do tego jeszcze bierze pod uwagę uczucia dziewczyny

A co w tym takiego dziwnego??? Myslisz, ze kazdy facet to bezrefleksyjny ruchacz?! Osobiscie odrzucilem osttanio propozycje kolezanki takiej 7/10, wiedzialem ze nie chce nic poza kolezenstwem a seks by to tylko skomplikowal.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}