Wpis z mikrobloga

Mirabelki ! Czy faktycznie długie włosy są zarezerwowane dla wysokich dziewczyn?

Ponieważ telewizja bombarduje nas ostatnimi czasy najróżniejszymi programami w stylu metamorfoza nasunął mi sie taki wniosek.
Wiekszosc stylistów ,żeby nie powiedzieć wszyscy ,proponują osobom niskim ścięcie włosów.
Czy długie włosy są zabukowane tylko dla wysokich?
Czy niska osoba mająca długie włosy jest faktycznie tak strasznie"ciagnieta do ziemi"?
Chodzi mi o włosy faktycznie długie-co najmniej do połowy pleców.

#mirabelkopomusz #rozowepaski #gownowpis #wlosy #fryzura #wlosyboners #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
@magenciorek: Dosyć niska jestem, ale zapuszczam od roku.. i nie chciałabym ich ścinać :) Zaczęłam o nie dbać, pielęgnować, ale mnie drażni cała ta nagonka. Nie chciałabym wyglądać na jeszcze niższą :) Rysy twarzy też mam łagodne a wyczytałam, że dla takich osób zalecane są krótkie fryzury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@magenciorek: Kochana ʕʔ Mam podobne zdanie.. I z moich obserwacji takie kobietki są bardziej pożądane :) a krótkie wyglądają niezbyt kobieco. Sęk w tym, że mam bardzo dziewczęcą, wręcz dziecinną urodę.. ;) Nie wiem jaka fryzura byłabym dla mnie odpowiednia. Nie chciałabym ich ścinać :)
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia jeśli masz w porządku proporcje ciała, to będzie Ci dobrze w długich włosach. :) tak samo z sukienkami do ziemi, też niby nie dla niskich dziewczyn, a na wakacjach widziałam Azjatki mniejsze ode mnie (a mam jakoś 152) i wyglądały zajebiscie w takich sukienkach, bo były zgrabne i nie miały krótkich nóg w proporcji do reszty ciała.
  • Odpowiedz
@sylvvy: Ja mam zaledwie 160 cm.. Figurę mam figlarną :) Dosyć szczupła jestem, mimo chęci przytycia, jem sporo, a jakoś nie mogę przybrać na wadze. No właśnie ! Długie sukienki, omijam szerokim łukiem. Chyba najistotniejszy jest sam krój.. Muszę się przemóc !
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia Ty masz się dobrze czuć. Jeśli Ci się podobają - zapusc! I nie słuchaj stylistow, większość z nich robi kobietom krzywdę w tv, szczególnie jak mają ładne, gęste długie to od razu cięcie. Więc jeśli chcesz mieć długie to miej i nie patrz na wzrost :) najważniejsze byś Ty się dobrze czuła.
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia jak masz ochotę zapuszczac to zapuszczaj :P
Ja nie rozumiem natomiast tego hypu że długie to dodają kobiecości i uroku bo w sumie o wiele bardziej mi się podobają dziewczyny co mają włosy do cyckow niz co mają ultra długie. Wg mnie w tak bardzo długich tak naprawdę jest ładnie niewielu osobom. Też nie rozumiem tego leku przed podcieciem i obsesji długości. Ale jeżeli się komuś marzą tak długie to niech
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia pewnie zależy jakie, jaki kolor etc. ostatnio oglądałam filmik na yt jak wyglądać smuklej i dawali dużo rad co skraca sylwetkę, więc może być tak, że włosy o pewnej długości będą tworzyć linię zaburzajacą proporcje ciała tak jak np. można to zrobić paskiem w złym miejscu, ale nadal nie jest to żaden powód, żeby od razu ścianać włosy na boba czy coś, bo można je przecież upinać i bawić się ich
  • Odpowiedz