Wpis z mikrobloga

@iniacz: zawsze sie zastanawiam, co kieruje ludzmi ktorzy robia tak #!$%@? tatuaze, albo zgadzaja sie robic dziare u kogos kto powienien spedzic setki godzin na nauce, bo robi totalne gnioty
  • Odpowiedz
Mnie bardziej zastanawia co za ameby dały temu wpisowi ponad 100 plusów. To gorsza zbrodnia niż sam tatuaż (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@iniacz: Dlaczego uważasz, że każda krytyka jest równoznaczna z hejtem?

Tatuaże są całkiem fajnie, a dobrze umieszczony i zrobiony tatuaż na różowej jest mega seksowny. Ale twój jest po prostu słabo wykonany, ma dupne detale i wygląda źle.
  • Odpowiedz
O łał. Ależ tu się ruch zrobił! Chyba za dużo tagów dałam ( ) Już wracam do swojego komfortzołnu gównowpisu i depresji, tylko postaram się rozwiać niektóre wątpliwości:
@bonus: nie uważam, że każda krytyka to hejt :) zwróć uwagę, że Ty po prostu napisałeś swoje zdanie, czyli porównując do otyłej laski (pierwsze co mi przyszło do głowy) - moim zdaniem powiedzieć "wyglądasz niezdrowo, czy nie uważasz,
  • Odpowiedz
jak coś może być obiektywnie obrzydliwe? xD


@iniacz: Wkleiłbym obrazek świeżej, parującej sraki, ale nie wiem czy są za to bany, więc jak chcesz to wyszukam w necie i wyślę ci na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iniacz: Ogólnie lubię podobny styl, ale to co ci zrobił wygląda słabo :/ Grunt że tobie się podoba, ale początkowo myślałem, że się żalisz. Wygląda jak z galerii nieudanych tatuaży, niczego nie wyolbrzymiam i pewnie do takiej galerii trafi
Realizm to nic ciekawego, ale aż tak słabe wykonanie moim zdaniem też. Nic tu się kupy nie trzyma () Kolega chyba ma krótki staż albo wyjątkowo wąski target.
  • Odpowiedz