Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dokładnie rok temu zerwałem z ówczesna, taką pierwszą na serio różową. Oceniłbym ją na średnie 6-7/10, miała jednak w sobie coś co mnie urzekało. Wszystko było zajebiście, myślałem nawet przez moment, że to może ta jedyna (XD). Pewnego dnia bowiem stwierdziła, że ona nie jest pewna tej relacji. Powodem było rzekomo to, że ona nie nadaje się do związku, czuje się w nim osaczona, ceni sobie wolność, itp. Jako typowy samiec alfa stwierdziłem, że no dobra niech sobie #!$%@?, choć wiadomo, że w głębi ducha rozłąka bolała. Pierwsze kilka nocy nieprzespanych, około miesiąc myślenia o tym i wspominania fajnych chwil. Kilka razy zdarzyło mi się napisać, jej też, ale w sumie to tylko pogarszało relację. Koniec końców kontakt się urwał.

Jest rok później, a ja właśnie dowiedziałem się od jej przyjaciółki, że ona jest w rozterce, płacze bo niby żałuje w #!$%@? tamtejszej decyzji i w sumie to by mogła ze mną być. Jak widać jej wizja imprezek, poznawania nowych ludzi, wyjazdów, autostopów i innych #!$%@? muji się nie sprawdziła. Przyjaciółka sugerowała, że może razem byśmy gdzieś poszli na miasto, itp. Odmówiłem.

Wiecie dlaczego? Bo dzięki temu rozstaniu trzy miesiące później poznałem kobietę o setki razy lepszą (a twierdziłem, że takiej jak poprzednia już nie znajdę XD), która wie czego chce od życia, jest ze mną szczera i na dodatek jest dużo bardziej atrakcyjna.

Przestrzegam was mirki, jak zerwie z wami różowa najlepszą reakcją jest mieć #!$%@? (albo chociaż udawać, że tak jest). Jest bardzo dużo prawdobienstwo, że gdy zobaczy, jak stanowczy jesteś i jak kipi od ciebie testosteronem to wróci w podskokach i weźmie po same bile. Jeżeli nie, to na twojej drodze znajduje się jeszcze 3,5mld innych. Poza tym w życiu zdarzają się dużo gorsze rzeczy niż zerwanie z laską. Radzę tez unikać niepewnych różowych jak moja ex, nic dobrego z tej relacji nie wyniknie.

#logikarozowychpaskow #zwiazki



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to przecież standard. Każda szuka ciągle kogoś lepszego. Problem zaczyna się w momencie gdy zerwie i nikt lepszy się nie pojawi. Dlatego ex doszła do wniosku że podjęła kiepską decyzję-okazało się że doszła do końca swoich możliwości i nikt nowy przez rok się nie pojawił. Teraz żałuje, na szczęście jest za późno. Jak w dowcipie http://www.dowcipy.jeja.pl/1115,w-pewnym-miescie-powstal.html
Ty natomiast znalazłeś dla siebie kogoś jeszcze fajniejszego i jesteś szczęśliwy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym się tak nie cieszył z tego, że ona chce wrócić. To oznacza, że wyczerpały się jej możliwości i z braku opcji, wybrała Ciebie. Wcześniej Cię odrzuciła, miała w de, teraz nagle znowu jesteś jej ideałem? Nie daj się nabrać na załzawione oczęta i gadki, że żałuje. Kobiety są hipergamiczne z natury i zawsze poszukują najlepszej opcji. Poczuje się zbyt pewnie i znowu odejdzie. Siarczysty kop w dupe dla
@NukeOps: @tell_me_more: a może dała jakiemuś rasowemu pua i dostala syfa i teraz ja to boli ?
Ja pamiętam jak moja była wysyłała mi paczki z wycinkami z gazet pokroju Twój Weekend albo polki w łóżku, najbardziej wkurzało mnie że kurier napierdzielał o 8 rano w wakacje. Potem spotkała mnie na miescie i spytala sie o te paczki a potem jeszcze chciala zebym do niej wrocil bo ona czeka itd
ShogunSdz - @NukeOps: @tellmemore: a może dała jakiemuś rasowemu pua i dostala syfa i...

źródło: comment_uO1GJGeFfkAhGICcMQZGdJ4dZKxF8Zna.jpg

Pobierz
@Zevs:Normalnie przez miesiąc co tydzień listonosz przynosił kartonowe pudełko w którym były wycinki gołych bab i na nich list, typu szczęscia na nowej drodze zycia. o 8 rano a były to wakacje byłem po maturach
Normalnie przez miesiąc co tydzień listonosz przynosił kartonowe pudełko w którym były wycinki gołych bab i na nich list, typu szczęscia na nowej drodze zycia. o 8 rano a były to wakacje byłem po maturach


@ShogunSdz: Gdzie Ty ją znalazłeś? xD