Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane, zapamiętajcie pewną prawdę i przypomnijcie mi ją z łaski swojej, jeśli kiedykolwiek jeszcze przyjdzie mi do głowy konkretnie się #!$%@?ć- alkohol w nadmiarze to zło w najczystszej postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak dałem dzisiejszej nocy w palnik, że dopiero teraz, po powrocie do domu, zdaję sobie z tego sprawę jak mocno przesadziłem i jak sponiewierany jestem. Póki byłem w towarzystwie znajomych było świetnie, a teraz leżę w wyrku i aż boję się zasnąć na myśl o nadchodzącym kacu i tym, ile czasu będę dochodził do siebie w najbliższym czasie. #!$%@?, przy każdym przymknięciu oczu mam taki helikoptery, że gdybym miał numer telefonu do Macierewicza to w tej chwili ustalalibyśmy jakiś zakup by wyposażyć polskie wojsko xD
Zdaję sobie sprawę, że sam jestem sobie winien, ale to mnie jakoś wcale nie pociesza xD Choć trochę mi ulżyło, że się Wam wyżaliłem, życzę wszystkim jak najbardziej udanego dnia, mimo że mój nie będzie do takich należał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziendobry #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #kacmodrercaniemaserca
  • 12
@LukaszN: Na kaca to polecam nie pić jakieś gówno wódy za 20 zł/0.5l tylko dołożyć i pić prawdziwą wódkę, a nie spirytus z wodą - wtedy kaca nie ma*

*znaczy wiadomo że jak zachlejesz się do odciny czy porzygu to cudów nie ma, kac też będzie, ale jak upijesz się do stanu, w którym jeszcze umiesz myśleć, to na drugi dzień nic Ci nie będzie.