Wpis z mikrobloga

STRESZCZENIE - WIECZÓR 08.09

Dzisiaj miałem wolny wieczór to stwierdziłem, że zrobię dla was streszczenie. Nie działo się dużo, ale działo się P O T Ę Ż N I E

Jest to streszczenie z wieczoru, nie od rana, bo dzisiaj o 9 pisałem egzamin i dopiero po południu wróciłem do domu.
Mam nadzieję, że nie zapomniałem jak się pisze streszczenia :D

- Arsen pił soloneza za "Łokieto"
- Małysz ogólnie się #!$%@?ł na Arsena, Arsen na niego i wszyscy na siebie nawzajem, ale nic się ciekawego nie działo
- W końcu coś zaczęło się dziać - wrócił temat Nowaka - #!$%@?ł Pezetowi, wszyscy pobiegli ogarniać co się dzieje
- Przyjechało 6 policjantów, wszyscy wyszli i nawet babka Łobody przyszła brać udział w dymach
- Policja powiedziała, że zabierają Pezeta na izbę
- Nikt się nie zgodził, broniki go, policja się ugięła i Daniel odwiózł go taryfą do domu

- Gocha korzystają z okazji gdzie nikogo nie było w domu i zdradziła sekret
- Będzie miała swój kanał i będzie streamowała rankami i wieczorami
- W międzyczasie Łukasz zmienił dźwięk donate na taki który #!$%@?ło na 1000% głośności
- Gocha myślała, że to sprawka Małysza i mu jebnęła, dopiero jak jej wyjaśnił o co chodzi zaczęła wyzywać Łukasza

- Znowu zaczynało się robić nudno, wszyscy siedzieli na kanapie, aż tu nagle stream się zaciął
- Po kilkunastu sekundach lag się skończył, ale w pokoju już nikogo nie było
- Za kilka minut do pokoju przybiegł Małysz, ledwo łapał oddech, włączył sobie motywacyjny rap (XD) i wybiegł na zewnątrz
- Po krótkiej chwili wrócili wszyscy i Daniel powiedział co się stało:
- Była bójka na 20 osób, ktoś zaczął #!$%@?ć Małysza
- Pudzian (gość z Anglii) rzucił się na pomoc
- Małysz się rozpłakał i uciekł, a w rezultacie Pudzian dostał #!$%@?
- Daniel #!$%@? Małysza, ten wybiega na dwór i płacze tak głośno, ze ktoś dzwoni znowu po policję
- Daniel znowu wpada do pokoju i mówi, że policja postawiła ultimatum:
- Albo wyłącza streama, albo wszyscy z mieszkania jadą na izbę

- Daniel kończy streama, wywala Arsena i resztę do domu, a Małysza policja zawija na wytrzeźwiałkę
- Daniel dodaje post na grupie gdzie wyjaśnia co się stało jeszcze raz
- Po kilkunastu minutach Daniel znowu włącza streama, ale tylko z Gochą, Jackiem i Dziarą
- Ogólnie jest spoko, Gocha ciśnie po Jacy, #!$%@? hajs ze stołu - codzienność
- Daniel mówi co tak naprawdę się stało - Małysz poszedł po fajki i dostał #!$%@? za Łysego, a Jarek aka Pudzian chciał mu pomóc
- Pudzian wysyła sms-a, że wszystko ok, daje radę, to jego druga przegrana w życiu itp.
- Gocha z Jackiem rozmawiaja z Killerem - ojcem Mahonka na Skype
- Pod oknem znowu pojawiają się Arsen i Pezet, ale Daniel nie wpuszcza ich do domu
- Potem przyjeżdża Radek i stream trwa dalej - ale tym razem bardzo spokojnie, bo jak policja przyjedzie jeszcze raz to wszyscy pojadą na izbę
- Ogólnie bez Pezeta, Arsena i Małysza nie ma dymów, ale serio przyjemnie się ogląda - nikt nie #!$%@?, każdy uśmiechnięty itp.
- Piją wódkę, nic specjalnego się nie dzieje - mówią, że jak wypiją to idą spać

00:50 - ja idę spać bo padam na twarz, tradycyjnie dopisujcie w komentarzach jeśli coś więcej się stanie

#danielmagical #danielmagicalstreszczenia #kulpiotrstreszczenia #polskiyoutube #youtube
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach