Wpis z mikrobloga

@qbuteq: @Maiden696: Ta scena u fryzjera była dla mnie trochę zrujnowana przez to że była w trailerze do tego sezonu, no ale i tak El Ciepe zajebisty. No i to mnie zawsze zadziwia że cokolwiek w tym serialu się #!$%@? to można potem wejść na wikipedie i o tym poczytać.
  • Odpowiedz
@Maiden696: dokładnie, świetny pomysł z tym przeplataniem serialu z prawdziwymi nagraniami z tamtych czasów.
A co do Chepe, to również mój ulubiony Narcos z tego sezonu.
  • Odpowiedz
@qbuteq: po ucieczce z więzienia #!$%@?ł 27 osób, które mogły być świadkami w jego sprawie/kartelu Cali, także trochę się u niego jeszcze działo, aczkolwiek nieco monotonnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qbuteq: Pacho i Chepe byli wyraziści. Dwaj pozostali mniej. Wesoły dziadek też miał potencjał, ale go szybko schowali. Ten jego brat i jego synalek - to już nawet Escobar działał profesjonalniej i stabilniej.
  • Odpowiedz
@qbuteq: #!$%@? najgorsze jest to ze teraz rok czekania aby w jedna noc obejrzec sezon :D ale podoba mi sie to ze bedzie o kartelach z mexyku, moze bedzie o tej kobiecie co stworzyla tam imperiumj, no i fajnie by bylo gdyby Pena byl, ale nawet jak go nie bedzie to raczej nie ma co sie martwic o wyrazista postac:) orientujecie sie czy 3 sezon true detective bedzie w tym roku?
  • Odpowiedz