Wpis z mikrobloga

Oświadczenie Fazy w sprawie kiepskich ostatnich odcinków.
TLDR - Miał depresję, już nigdy nie jedzie sam na wyprawę, jest zakochany.

Chłop znalazł pierwszą laskę w życiu, nie chce sobie wyobrażać, co będzie jak go puści bokiem... oj bidny :( (oby tak się nie stało)

Od FAZY:
Wiem też że część z Was była bardzo niezadowolona moim odcinkiem w Dubaju i kilkoma poprzednimi... hm.. przyznam szczerze raz jeden jedną rzecz... okres ten był najgorszym okresem mojego życia.. nie chciałem oddychać lecz byłem do tego przez organizm zmuszany.. szukałem liny lecz żadna by mnie nie utrzymała... byłem totalnie nieszczęśliwy i nie trwało to miesiąc a całą wyprawę.. zmagałem się z totalną depresją i myślę że każdy kto zna moją twórczość ten widział że coś mnie gryzie.. że coś jest nie tak.. z tą pozytywną mordeczką i to od dłuższego czasu.. cóż tak wyszło że pokonało mnie życie.. a podczas tej wyprawy odkryłem najważniejszą rzecz.. OSTATNI raz jechałem sam... bo to samotność mnie zaczęła niszczyć od Indii już chyba.. nie mogę już jeździć sam... po prostu coś we mnie pękło i tyle !!

Dziś z tej depresji i wielkiego doła nie pozostało już nic.. żałuje że koniec wyprawy już byłem wrakiem człowieka ale pieprzyć to bo ułożyłem sobie życie i jestem szczęśliwy.. po raz pierwszy w dorosłym życiu mogę powiedzieć śmiało że jestem szczęśliwy i wreszcie mogę otrząsnąć się z tego co było i ogarnąć się !!

Czekają Was moje kolejne przygody i może jeszcze kilka sezonów... lecz nie z leniem w dupie i #!$%@? które widzieliście w Afryce (było spowodowane deprechą) a z UŚMIECHEM na buzi i pozytywną energią !! Dziękuję WSZYSTKICH tych którzy mnie wspierali podczas wyprawy duchowo i w ten drugi sposób !! Dziękuję Wszystkim tym którzy nie przekreślili PŚNF i Tym którzy wiedzą że nie jestem robotem a wrażliwym facetem który miał problemy...

Przez Świat na Fazie wkracza po części na nowe tory lecz również skręca na stare... Po prostu uzupełnię to czego nie było a wrócę do tego co było dobre !! Pozdrawiam Was i Miłego Weekendu życzę YOOOŁ !!!
Zrodlo:FAZA FB

#autostop #przezswiatnafazie #ciekawostki #depresja #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow
bobbyjones - Oświadczenie Fazy w sprawie kiepskich ostatnich odcinków.
TLDR - Miał d...

źródło: comment_MBWrDLwiF1SG7GHWt55aL4bi6DEKFoEf.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Bo pozuje do zdjęcia. Czy to wystarczy, aby oskarżyć ją, że leci tylko na fejm i hajs? Wychodzi na to, że tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@Usted: Żałosny, bo odpowiedziałem na zadane pytanie zamiast kolegi? Dobrze się czujesz czy głowa już szwankuje?

Tak, pozuje do zdjęcia. Tylko pozuje. O to chodzi. Ja #!$%@?ę. Gdyby nie ramię Fazy, to byś nie wiedział, że mają coś ze sobą wspólnego. Tak wyglądają osoby chwalące się spotkaniem kogoś sławniejszego od nich, nie tylko kobiety.

PS Spójrz na zrzut i nie #!$%@?.
dolOfWK6KN - @Usted: Żałosny, bo odpowiedziałem na zadane pytanie zamiast kolegi? Dob...

źródło: comment_jDIPFwsQafL5ckyHzrDdXQNha8RVvA7d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz