Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy stulejarski wpis pod tagiem #logikarozowychpaskow. Do jego napisania skłoniły mnie obserwacje z ostatnich kilku dni (zmiana pogody) oraz wpis @obojetny_na_wszystko.

Parę dni temu rozpoczął się rok szkolny. Wszystkie prokuratorboners, które chyba całe lato siedziały w domach, wyszły na ulice, by dostać się do szkół. Jak to wygląda od strony #modadamska? Ano tak, że jedna trzecia loszek nosi zielone płaszcze (https://www.wykop.pl/wpis/23302435/), jedna trzecia nosi czarne skórzane ramoneski (picrel), a pozostałe noszą inne nakrycia.

Specjalnie mi to nie przeszkadza od strony estetycznej, bo ogólnie te płaszcze i ramoneski podobają mi się. Kłóci się to jednak z upartym twierdzeniem niemal każdego różowego paska, że jest wyjątkowa.

Niby każda taka wyjątkowa, ale jak przychodzi co do czego, to wszystkie ubierają się tak samo...

#rozowepaski #stulejacontent #tfwnogf #przegryw
Pobierz wyjzprz2 - Mój pierwszy stulejarski wpis pod tagiem #logikarozowychpaskow. Do jego na...
źródło: comment_Bd7yOcCwI4GjmzdSIikwsOY9IwlYEXVq.jpg
  • 12
@wyjzprz2: brawo brawo powoli zauważasz że rzeczywistość jest taka jest XD mózg wspólny na 5 koleżanek a i tak się zdarza że obie w tym samym przyjdą, wszystkie stylufki takie same, bezpieczne i ułożone do bólu, jeszcze słynne białe conversy, vansy też tylko "klasyki", jeszcze koszulka levi's i spodnie do pępka w #!$%@? albo to zawiązanie z przodu xd
wielka indywidualistka, ale jak ktoś zrobi coś innego to albo spojrzy z