Wpis z mikrobloga

Aha. Skisłem po raz drugi gdy dowiedziałem się, że będzie zorganizowanai impreza dla pracowników. Zapraszają serdecznie.
W podzięce za oddanie firmie przez tyle lat dodatkowo będzie impreza... Każdy jest mile widziany... (małym druczkiem ) każdemu pracownikowi który przyjdzie na bibe zostanie potrącone 50 zł z funduszu socjalnego XD ( bo ktoś za to musi zapłacić)
@miotaczplodoow: Nie no, ale to brzmi, jakby kubek był nagrodą za dwadzieścia lat pracy w firmie, a to tylko taki okolicznościowy upominek, bo to firma jest dwadzieścia lat na naszym rynku. Mogliby nic nie robić i zignorować sprawę, a robią #rozdajo kubków. I imprezy, ponoć z rozmachem mają być, ale trudno powiedzieć co mają na myśli. Wyjaśni się dziesiątego. Trochę #!$%@?, że imprezy są organizowane dla całej "okolicy", a tylko tym
@Muaarthinos Nie chcę komentować, bo nie wiem jak ma wyglądać impreza pracownicza. Ale puszki z piwem raczej rozmachu nie gwarantują :P
Wiem za to jak wyglądała impreza główna. Była relacja w agitacyjnej gazetce "karfuś"- no piwa z puszki to oni nie pili. A że pewnie fundusz nadszarpnięty to dla zwykłych pracowników za dużo nie stykło. Ale mnie to jakoś nie dziwi, bo jak sam pisałeś płaco ochłap i traktujo ludzi jak szmaty.